Spynger Nedir? Uygulama Hakkında Genel Bilgiler

Spynger, eşinizin telefonunu takip edebileceğiniz, mesajlarını okuyup galerisine kadar görüntüleyebileceğiniz bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde partnerinizi takip edebilirsiniz. Bir telefonu takip ederken gizliliğiniz tamamen korunur, yani yakalanma ihtimaliniz yoktur.

Spynger Nedir?

Spynger, şüphelerinizin son bulmasını sağlayan bir telefon takip etme uygulamasıdır. Bu uygulamayı satın alarak partnerinizin ya da istediğiniz kişinin telefonunu takip etmenizi sağlar. Tespit edilemeyen bir uygulama olduğu için takibinizi güvenle yapmanızı sağlar. Özellikle aklınızda Spynger güvenilir mi gibi bir soru varsa endişenizi tamamen kontrol altında tutar.

Spynger kullananlar içlerindeki endişeyi tamamen giderebilir. Özellikle partnerinizin sizi aldattığını düşünüyorsanız, bu uygulama tam size göredir. Davranışlarda değişme, ani ve yükselen para harcamaları, negatif yöne giden cinsel hayat, sürekli soruları öfkeyle reddetme gibi durumlarda eşinizin sizi aldattığından şüpheleniyor olabilirsiniz. Bu şüpheyle yaşamak herkes için oldukça zor ve stres verici olabilir. Fakat yüzyüze casusluk, güvenli bir çözüm değildir. Bunun yerine Spynger kullanarak partnerinizin telefonundaki her şeyi görüntüleyebilirsiniz.

Size sunulan birçok farklı özelliği sayesinde Spynger, hem kalite hem de işlev açısından mükemmel bir tercihtir. Geleneksel casusluğun aksine tüm ihtiyaçlarınızı tek bir ekrandan yönetmenizi sağlar. Bu sayede içinizdeki endişe gider ve günlük hayatınızda fazla vakit harcamamış olursunuz.

Sypnger Uygulamasının Genel Özellikleri

spynger tr features

Spynger uygulaması, satın aldığınızda size şu fırsatları sağlar:

 • Takip ettiğiniz telefonun sosyal medya hesaplarını ve bu hesaptaki mesajlar dahil her şeyi görüntüleyebilir
 • Tüm tuş vuruşlarını izleyebilir
 • Konumunu takip edebilir
 • Aramalarını görebilir
 • Tüm aramalarını inceleyebilir
 • Silinen mesajlar dahil tüm metinleri kontrol edebilir
 • Gönderilen ve gelen fotoğrafları/medyaları görebilir
 • Sosyal medya hesaplarının hepsine giriş yapabilir
 • Flört (dating) uygulamalarını izleyebilirsiniz. Bu uygulamaları telefonda göremeseniz bile bazen tarayıcı arama geçmişinde yakalayabilirsiniz. Genellikle sadakatsiz partnerler bu tip uygulamaları telefonuna yüklemek yerine tarayıcıdan girerek gizlemeyi tercih eder
 • Tüm bunları yaparken %100 gizlilik saplanır ve yakalanmazsınız. Casusluk yaparken endişe duymanıza ve korkmanıza gerek yoktur
 • Uygulamanın kurulumu oldukça kolaydır ve hiçbir teknik bilgi gerektirmez. Sadece internet bağlantısı ve Spynger’in herhangi bir paketini satın almış olmanız gereklidir
 • Sizin için 3 farklı paket mevcuttur. Bu paketlerden kendinize uygun olanı seçebilirsiniz
 • Kontrol paneli ekranından istediğiniz özelliği görüntüleyip seçebilirsiniz

Spynger Ücretli Mi? Spynger Üyelik Fiyatђları

Bu uygulamada seçtiğiniz üyelik periyoduna göre farklı fiyatlandırmalar mevcuttur. Kendi planınıza hangisi daha uygunsa onu seçebilir, süresi dolduktan sonra da paketler arasında geçiş yapabilirsiniz. Örneğin başta aylık üyelik aldıktan sonra aylığınız bittiğinde yıllık üyeliğe geçiş yapabilirsiniz.

Aylık uygulama ücreti normalde 240 TL iken, güncel olarak indirimli hali 156 TL olarak belirlenmiştir. İndirimli halini satın alarak tam 84 TL kar edebilirsiniz.

3 aylık uygulama ücreti normalde 140 TL iken, güncel olarak indirimli hali 91 TL olarak belirlenmiştir. İndirimli halini satın alarak tam 147 TL kar edebilirsiniz.

Aylık uygulama ücreti normalde 61.67 TL iken, güncel olarak indirimli hali 40.08 TL olarak belirlenmiştir. İndirimli halini satın alarak tam 259 TL kar edebilirsiniz. Fiyatlardaki küsüratların sebebi, kur farkıdır.

Spynger Uyumluluğu

Spynger kullanıcı yorumları içerisinde uyumluluk büyük bir avantajdır. Uygulama, neredeyse tüm popüler cihazlarla uyumludur. Android, iCloud, Wi-Fi Sync ve Jailbreak işletim sistemine sahip cihazlarınızda kullanabilirsiniz.

Uygulamayı satın almadan önce uyumluluk prosedürlerini kontrol etmeyi lütfen unutmayınız. Spynger canlı destek ile bunu kontrol edebilirsiniz.

Spynger Nasıl Kurulur?

Spynger nasıl kullanılır öğrenmek için, kurulum aşamasını dikkatle okumanızı öneririz. Basitçe açıklamak gerekirse, 4 adımla kurulumu sağlayabilirsiniz.

 1. Ücretsiz bir şekilde Spynger hesabı oluşturunuz.
 2. İhtiyacınız olan planı seçiniz. Bu aşamada uyumluluk kontrolü yapmayı unutmayınız.
 3. Uygulamayı satın aldıktan sonra hedef cihazda olan e-mail adresini giriniz. Ardından, bu cihaza gelen e-postayı açınız ve tıklayınız. Bu aşama tamamlandıktan sonra, şüphe çekmemek için gelen e-posta iletisini silmenizde bir sakınca yoktur.
 4. Hedef cihazdaki kurulum aşamasını tamamladıktan sonra kontrol panelinize giriş yapınız. Bu panelde karşı tarafın aktivitelerini istediğiniz gibi görüntülemeye başlayabilirsiniz. Kontrol panelini kullanmak için internet bağlantısı gereklidir.

Bu adımlardan da anlaşıldığı gibi teknik bilgi gerektirmeyen, oldukça basit bir kurulum aşaması vardır. Yine de aklınıza takılan herhangi bir sorun olması halinde bizimle iletişime geçmeyiniz.

Spynger Yorumlar, Artıları Ve Eksileri

Her uygulamada olduğu gibi burada da kullanıcılar için artılar ve eksiler mevcuttur. Spynger, müşterilerine başka bir telefonun takibini sağlar. Bu tür uygulamalardan en büyük beklenti elbette ki ihtiyaçları karşılama ve gizliliktir. Bu iki seçenek olmayan ücretsiz, düşük piyasalı ürünleri kullanmak ne yazık ki kullanıcıları tatmin etmeyebilir. Spynger telefon takip programı yorumlarına göre bu uygulamayı özel kılan şeyler arasında, aşağıdaki avantajlar vardır:

 • %100 gizlilik ve kişisel verilerin korunması
 • Birçok popüler cihaz ve işletim sistemi ile uyumluluk
 • Göreceli olarak uygun fiyatlandırma
 • Canlı destek seçenekleri
 • Harika bir ekip çalışması sonucu ortaya çıkan iş
 • Kolay kurulum aşaması ve bu aşamada müşterilere canlı destek

Bu noktada ücretsiz uygulamaları tercih etmek aklınızdan geçmiş olabilir. Fakat, ücretsiz takip etme/stalklama uygulamalarında çok büyük güvenlik problemleri olabileceğiniz lütfen unutmayınız. Bir uygulamanın ücretsiz olması için, güvenlik kısmından ödün verilmiş olması gereklidir. Ayrıca uygulama ücretsiz ise ürün sizsinizdir. Bu durumda kişisel verilerinizden faydalanırlar. Kısaca özetlemek gerekirse, uygulamalarda ücretsiz olma özelliğini aramanız sizin dezavantajınıza olur.

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.)

Spynger kullanırken yakalanır mıyım?

Spynger kullanıcılarına %100 gizlilik avantajı sağlar. Sizin onları izlediğinizi asla bilemezler. Bu sebeple, yakalanmanız mümkün değildir. Gönül rahatlığı ile uygulamayı kullanabilir, içinizdeki endişeleri giderebilirsiniz.

İzlediğim cihazdaki dosyaları kaydedebilir miyim?

Evet, resim ve videoları indirebilir, ekran görüntüleri alabilir ve bunları telefonunuza veya bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Bu şekilde, aldatan partnerler/eşler yaptıkları yanlışlara dair herhangi bir kanıtı silmeye karar verseler bile, hile takip uygulamasından zaten bir yedeğiniz olur. Ayrıca, olayların ne zaman gerçekleştiğini görmek için yaptığınız ekran görüntüleri veya indirmeler için zaman damgalarını takip etmeniz de önemlidir.

Konum sınırı özelliği ne işe yarar?

Bu özellik sayesinde, takip ettiğiniz telefon için hayali belirli bir sınır yaratırsınız. Takip edilen cihaz bu sınırdan çıktığında, kendi cihazınızda bir bildirim alırsınız. Örneğin mahallenizi bir sınır olarak belirlerseniz, eşiniz hangi saatte mahalle dışına çıkarsa çıksın size bildirim gelir. Bu özellik, eşinizin hareketlerini takip etmenize ve belirlenen sınırlar dahilinde kalmalarını sağlamanıza olanak tanır.

Spynger ile eşimin telefonunu izleyebilir miyim?

Evet, izleyebilirsiniz. Uygulamayı kullanmak için öncelikle kendinize uygun olan pakedi satın almanız yeterlidir. Tek bir paket ile yalnızca bir cihazı kontrol edebilirsiniz.

Flörtleşme uygulamalarını Spynger ile takip edebilir miyim?

Evet, flörtleşme uygulamaları dahil tüm uygulamaları izleyebilirsiniz. Uygulamalara ve tarayıcı geçmişine erişiminizin olması, telefon casusluğu ve stalk söz konusu olduğunda buzdağının sadece görünen kısmıdır. Spynger, karşı tarafın yaptığı her tuş vuruşunu kaydetmenize olanak tanır, böylece yazdıkları web sitesinin adresini ve şifresini bilirsiniz. Ayrıca Tinder gibi flört uygulamalarından sosyal medya hesaplarına da erişebilirsiniz. Canlı casusluk yerine, izleme uygulaması Spynger size çevrimiçi etkinliklerinin ayrıntılı bir günlüğünü sağlar

Tabletimde, iPadimde ya da diğer cihazlarımda kullanabilir miyim?

Evet, kullanabilirsiniz. Burada önemli olan cihazın tipi değil, işletim sistemidir. Android ya da iOs olduğu süre işletim sistemleri çalışır. Uyumluluk için yukarıdaki başlıkları inceleyebilirsiniz.

Telefon izlemek için internet gerekli midir?

Evet, Spynger uygulaması için internet gereklidir. Bir telefonu takip etmek için, kontrol paneline giriş yapmalısınız ve bu da internet gerektiren bir adımdır. Wi-Fi ya da hücresel veri ya da kişisel erişim noktası kullanabilirsiniz.

Paketleri satın aldıktan sonra nasıl kullanmaya başlayabilirim?

Öncelikle programı açarak kontrol paneline giriş yapınız. Kontrol panelinde karşınıza kullanabileceğiniz özellikler çıkar. İstediğiniz özelliği seçerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Spynger Tavsiye Edilir Mi?

Avantajlarını ve birçok güzel özelliğini göz önünde bulundurduğumuzda, Spynger önerilmeye değer bir programdır. Spynger casus programı yorumlarını incelediğinizde bu uygulamanın rakiplerine göre kalitesiyle öne çıktığını görebilirsiniz. Program, eşinizin ya da izlemek istediğiniz başka birinin telefonunu takip etmenize olanak sağlar ve tüm bunları yaparken gizliliğiniz korunur.

Eğer Spynger kullanmış ve memnun kalmışsanız, lütfen yorumlarınızı bize bildirmeyi unutmayınız! Ayrıca yaşadığınız, aklınıza takılan herhangi bir problem için destek ekibimizle gönül rahatlığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Leave a Reply

iPhone & Android 2021 İçin En İyi Casus Uygulaması: Hemen şimdi deneyin!

Buraya Tıkla