Akıllı telefon teknolojisinin gelişmesiyle hayatımıza giren en kullanışlı yeniliklerden biri de anlık yazışmaya imkan veren uygulamalar oldu. Bu uygulamalar sayesinde ücretsiz olarak mesajlaşmak mümkün oldu ve hatta SMS metin mesajlaşma yöntemlerinin pabucu adeta dama atıldı.

viber takip

İyi bir Viber casusu olmak için gerekenler

Anlık mesajlaşma uygulamalarının çokça tercih edilmesinin sebebi bu uygulamaların ücretsiz mesajlaşmaya imkan veriyor olması da değil. Bu uygulamalar sayesinde kullanıcılar gönderdikleri mesajın karşı tarafça okunup okunmadığını da görüntüleyebiliyorlar ve özellikle yakın sosyal ilişkiler bakımından umulmadık olumlu ya da olumsuz durumlara da neden olabiliyor.

Viber Hesabınız Var mı?

Söz konusu uygulamalar kullanıcılar arasında bu kadar popülerken, aralarına da her gün bir yenisi ekleniyor. Fakat bazı mobil kullanıcıları hem alışkanlıkları hem de kişi listelerini viber casuskaybetmemek için bu uygulamaların öncellerinden biri olan Viber’ı tercih etmeye devam ediyorlar. Viber Messenger sayesinde anlık mesajlar göndermenin yanı sıra görüntü görüşmeler yapma imkanı da veriyor. Viber ayrıca fotoğraf paylaşma ve başkaları tarafından sizinle paylaşılan fotoğrafların cihazınızda depolanmasına da imkan veriyor.

Viber Hastalığı

Viber bu kadar olumlu özellik barındırınca, kullanıcı portföyü de gayet geniş oluyor. Muhtemelen çevrenizdeki birçok kişinin akıllı cihazından Viber uygulaması yüklü durumdadır. Sevgiliniz, eşiniz, çocuklarınız ya da çalışanlarınızın bazen dakikalarca telefonlarında ne yaptıklarını merak ediyorsanız, bunun yanıtı Viber olabilir. Zira birçok akıllı telefon kullanıcısı Viber karşısında saatler geçiriyor.

Viber  Takibi için Popüler Casus Yazılımlar

Ama eğer siz sevgiliniz, eşiniz, çocuklarınız ya da çalışanlarınızın Viber’da bu kadar uzun uzun ne gibi mesajlar yazdıklarını ya da ne tip fotoğraflar paylaştıklarını merak ediyorsanız, o zaman yapmanız gereken şey

casus uygulama ya da yazılımlardan birini seçmek ve bu programları hedefteki kullanıcının telefonuna kurmak olacaktır.

Casus Programın Kuruluşu

Yalnız bu noktada dikkat etmeniz gereken bir husus var. Takip programı kurulumunu gerçekleştirebilmek için hedefteki kullanıcının telefonuna birebir erişiminiz olmalı. Aksi halde kurulum gerçekleştirilmesi mümkün olamaz. Casus uygulama indirme ve kurulum işlemleri toplamda beş dakikayı dahi geçmeyeceği için bu erişimin uzun süreli olması da gerekmez.

Kurulum gerçekleştikten sonra casus uygulama hemen çalışmaya başlar.

Takip edilen Viber Raporları

Hedefteki kullanıcının Viber Messenger mesajlarını, kendisinin paylaştığı ya da kendisiyle paylaşılan fotoğrafları ya da Viber üzerindeki diğer aktivitelerini takip edebilmek için yazılım geliştiricileri tarafından size satın alma işlemi sırasında verilen kullanıcı bilgileri ile şifresini yine geliştiricinin ara yüzüne girmeniz gerekir.

Bu bilgiler, satın alma sırasında verdiğiniz e-posta adresine detayları ile gönderilmiştir. Bu detayları kontrol ederek, hangi adımları izlemeniz gerektiğini öğrenin.

Kullanıcı bilgileri ile şifresini girmenizin ardından karşınıza bir kontrol paneli çıkacaktır.

Bu kontrol panelinde, hedefteki kullanıcının tüm Viber mesajları ile paylaşımları görüntülenecektir.

mSpy Satın Alın

Eğer isterseniz daha fazlası hakkında bilgi almanız da mümkün. Mesela gelen ve giden aramaları, bu aramaların hangi tarih ve saatte kim tarafından yapıldığını ya da alınan ve gönderilen mesajları da benzer detaylarıyla birlikte öğrenebilirsiniz. Bunun için size tavsiye edebileceğimiz yazılımın adı mSpy. Resmi sayfasından tüm özelliklerini inceleyebilirsiniz.