Android Telefon için Ücretsiz Telefon Takip Programı 2020

Bu yazımızda çok merak edilenler arasında yer alan başka bir telefonun mesajlarını okumak için ne yapılabilir, Android bir cihazı izlemek için neler gerekli ve gibi özellikler izlenebiliyor, bu ve benzeri konuları ele alacağız. Özellikle telefon takip programı Android ücretsiz arayanlar için tavsiyelerimiz olacak. Adım adım numara takip programı Android cihazlarda nasıl çalışıyor, öğrenmek için okumaya devam edin.

Telefon Takip Programı

Ücretsiz Telefon Takibi Nasıl Yapılır?

Herhangi bir telefonu uzaktan izleyebilmek, bir başka ifadeyle başkasının WhatsApp’ına girmek için casus yazılım gereklidir. Bu tür bir yazılım kurulduğu cihazdaki etkinlikleri kayıt altına alır, internet aracılığıyla kullanıcı paneline aktarır. Panele giriş yaparak mesajlar, e-postalar gibi verileri kolayca okuyabilirsiniz. Burada cihazın işletim sistemi önemlidir. Kurulum aşamasında iOS ve Android sürümlerinde farklılıklar vardır. Telefon takip programı Android ücretsiz sürümü nasıl kullanılabilir, kurulum özelliklerine bakalım.

Ücretsiz Telefon Takip Programı Android Telefon için Kullanın

İster ücretli ister ücretsiz casus telefon izleme programı veya casus yazılım kullanın, bu tür uygulamalar kullanmanın yasal yükümlülükleri size aittir, yasal çerçeveler içinde hareket edilmelidir. Bunu hatırlattıktan sonra telefon casus yazılım ücretsiz bir şekilde kullanılabilir ancak programı hedef cihaza rootlu veya rootsuz olarak yükleyebilirsiniz. İzleme özellikleri değişecektir, bunlara değinelim.

-Rootsuz: SMS ve MMS’ler okunabilir. Android arama kaydı bilgilerine ulaşılabilir. Android geçmişi görme, arama kayıtlarında yapılabilir. Kişi listesine bakılabilir. Android internet geçmişi kontrol edilebilir. Cihazdaki yüklü uygulamalar, fotoğraflar ve videolar görüntülenebilir. GPS telefon takip programı Android cihazda sorunsuz çalıştığından anlık konum takibi yapılabilir. İstenmeyen aramalar engellenebilir.

-Rootlu: Daha fazla takip seçeneği sunar. Rootsuz takip özelliklerine ilaveten, WhatsApp takip programı, Viber gibi anlık mesajlaşma uygulamalarının takibini sağlar. Instagram gibi sosyal ağ paylaşımlarını izleyebilirsiniz. Numara yeri tespit etme yapabilirsiniz. E-postaları okuyabilirsiniz.

Telefon Takip Programı Android Telefona Nasıl Yüklenir?

Programı izlenecek telefona kurmalısınız. Kurulum aşamasında hedef telefon yanınızda olmalı ve internet açık olamalı, çünkü kurulumda bazı ayarlar yapmanız gerekecek.

Açılan yeni sayfada gerekli bilgileri doldurarak işlemlerinizi tamamlayın. Kullanıcı paneline giriş yaparak, kurulum sihirbazını çalıştırın. Kurulum için Android seçeneğini seçin. Yükleme öncesi yapmanız gerekenleri sihirbaz anlatacaktır. Bunları yaptıktan sonra Android telefon takip programı indirme linki gösterilecektir. Bu linki hedef cihazın tarayıcısında açarak indirme ve kurulum aşamalarını gerçekleştirin. Yardıma ihtiyacınız olursa teknik destek alabilirsiniz.

 1. Hazırlıklar

telefon takip programı android ücretsiz hazırlık

2. Uygulamaları doğrula kapatın.

telefon takip programı android ücretsiz doğrulama kapatma

3. Google Chome üzerinden indirme

telefon takip programı android ücretsiz indir

telefon takip programı android ücretsiz adres

4. Uygulamayı Kurma: bt.apk dosyasını açtıktan sonra

telefon takip programı android ücretsiz kurma

telefon takip programı android ücretsiz kurma bitiş

 1. EULA’nı dikatli okuyun, devam etmek için lisans sözleşmesini kabul edin (işaretleyin).
 2. Kaldırma işlemini önleyin – ‘Etkinleştir’i tıklayın.
 3. Tuş Vuruşu Kaydedici (Keylogger) izlemeye izin verin – ‘OK’ basın. Framework Güncelleme Hizmeti açın – ‘Tamam’ı basın.
 4. Verilerin toplamasına izin verin – ‘OK’ – ‘Update Service’yı açın. Kullanım erişimine izin verin.
 5. Simge gizlemek istiyorum/istemiyorum – seçin.
 6. Kayıt kodunuzu ekleyin.

Rootsuz takip için Google Play’den indireceğiniz mLite uygulamasını hedef telefona indirin ve programı çalıştırın. Kurulum sırasında ne yapmanız gerektiği size bildirilecektir.

Telefon Takip Programı

Deneme Sürümü Ne Zaman Biter?

mSpy ücretsiz deneme imkanı sunar. Satın almadan önce 7 günlük deneme şansına sahipsiniz. Bu süre zarfında programı tüm özellikleriyle kullanabilir, kontrol paneline ve menülerine aşinalık kazanabilirsiniz. İptal veya satın alma işlemlerini anlatalım.

Deneme Sürümünü İptal Etmek için Ne Yapmalısınız?

Telefon GPS takip yeteneğiyle göz dolduran mSpy’ı, deneme süresi olan 7 gün içinde iptal edebilirsiniz. Daha önce bilgilerini vermiş olduğunuz kredi kartınızdan herhangi bir ücret kesintisi yapılmaz. Yapmanız gereken kontrol panelinize bağlanarak Hesap Bilgisi bölümünden iptal talebinde bulunmak.

Abonelik Nasıl Satın Alınır?

Android casus yazılım ücretsiz olarak 7 gün denendikten sonra herhangi bir iptal gerçekleştirilmezse otomatik olarak daha önce seçmiş olduğunuz abonelik devam ettirilir ve ücretlendirme aboneliğinize göre kredi kartınıza yansıtılır. Böylelikle uygulamayı satın almış olursunuz ve mSpy’ı kullanmaya devam edebilirsiniz.

ANDROID İÇIN GPS TELEFON TAKIP PROGRAMI

Sevdiklerinizin gittiği her yerden haberdar olmak, o anda tam olarak nerede olduklarını bulmak için onları sürekli arayıp rahatsız etmenize gerek yok. GPS telefon takip programı kullanarak bütçenizi, kendinizi ve sevdiklerinizi yormadan her an nerede olduklarını bilebilirsiniz.

Yazımızın devamında mSpy nasıl kullanılır, bir başkasının telefonuna nasıl girilir ve başka telefona sızma için GPS telefon takip dışında hangi mobil izleme özelliklerine sahip göreceğiz.

ANDROID TELEFON TAKIP NASIL YAPILIR?

mSpy ile Android telefon takip yapmaya hemen başlamak için yapmanız gerekenleri şöyle sıralayabiliriz:

 1. Programı indirebilmek için öncelikle abonelik planlarından birini satın almalı veya ücretsiz deneme formunu doldurmalısınız. Bunlardan birini gerçekleştirdiğinizde çevrimiçi kontrol paneline girebilmek için gereken bilgiler e-postayla gönderilecek.

 2. E-postayı bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan açarak göreceğiniz butona/bağlantıya tıklamalı ve e-postadaki bilgilerle size özel çevrimiçi kontrol paneline girmelisiniz.

 3. Takip etmek istediğiniz Android telefonu elinizde kurulumu yapmak için hazır bulundurmalısınız. Uzaktan kurulum yapamazsınız.

 4. Henüz yüklediğiniz hiç uzaktan izleme programı olmadığı için karşınıza hangi cihaza programı yüklemek istediğinizi soran bir pencere gelecek. Android’i seçerek devam ettiğimizde karşımıza bütün yükleme ve kurulum işlemini ekran görüntüleriyle tek tek açıklayan bir rehber göreceksiniz.

 5. Kurulumu tamamladığınızda çevrimiçi kontrol panelinden bütün verileri görmeye başlayacaksınız. Örneğin GPS telefon takip için kontrol panelindeki haritayı açmanız yeterli.

mSpy’ın bu sürümünü tercih ediyorsanız anında mesajlaşma takibi için root yapmanız gerekecek. Kısaca telefonun yönetici izinlerini açmaya yarayan bir işlem olan root için internette rehberler ve programlar bulabilirsiniz. Ayrıca mSpy’ın mAssistance hizmetinden yararlanabilirsiniz.

mSpy

YTL 30+ /ay

Türkçe, İngilizce

Satınal

 • WhatsApp
 • SMS
 • Arama
 • Yer tespiti GPS
 • Viber
 • Facebook
 • E-posta
 • Fotoğraf, video
 • Yüklü uygulamalar
 • +++++

Satınal

SpyBubble

YTL 35+ /ay

English

 • SMS
 • E-posta
 • GPS konumu
 • WhatsApp
 • Viber
 • Uygulamalar

Satınal

MobileSpy

YTL 40+ /ay

English

 • SMS
 • E-posta
 • Kişi rehberi
 • GPS konumu
 • Skype
 • Güçlü yönetim araçları

Satınal

Comments (3)
 1. MEHMET Ekim 5, 2020
 2. Serdar Ağustos 29, 2020
 3. Uğur Ağustos 14, 2020

Leave a Reply

iPhone & Android 2021 İçin En İyi Casus Uygulaması: Hemen şimdi deneyin!

Buraya Tıkla