iPhone Takip Etme Programı Nedir? Nasıl Kullanılır?

iPhone telefon takip programıiPhone’ların popülerliği tartışmasız ve değişmez bir gerçek. Bunu nereden mi biliyorum? Günümüzde; dünya çapında 1.5 milyondan fazla iPhone cihazı satın alınıyor ve kullanılıyor. İnsan ister istemez düşünüyor: Bu kadar insan yanılıyor olamaz… Ben de onlardan biriyim ve gündelik hayatımda hemen hemen tüm ihtiyaçlarım için iPhone’un yardımına başvuruyorum. O da beni pek yarı yolda bırakmıyor doğrusu…

iPhone’umun başına bir şey gelmesi halinde onu takip edebilmekle birlikte; bu zamana kadar harici cihazları takip etme şansım yok diye düşünüyordum. Ancak artık teknoloji o kadar ilerledi ki, bunu yapan birçok uygulama ve program var. Hangileri güvenilir ve senin için daha kullanışlı olacak, beraber inceleyelim.

IPHONE TELEFON TAKIP PROGRAMI

IPHONE CASUS YAZILIM NASIL ÇALIŞIR?

Mobil izleme teknolojisi hayatımızı kolaylaştırmak için burada, zorlaştırmak veya daha karmaşık hale getirmek için değil. İlk yükleme sırasında kendiliğinden çalışmaya devam eden, isteğe bağlı özelleştirmeler dışında ayarlarına müdahale etmeniz gerekmeyen mSpy gibi bir iPhone casus yazılım tercih ettiğinizde bütün sıkıntılarınızın da kendiliğinden çözüldüğünü göreceksiniz.

Numarayı Gir:

iPhone casus yazılım takip edilecek kişinin telefonuna yüklendiğinde ve gerekli basit ayarlar yapıldığında satın aldığınız paketteki özellikleri çalışmaya başlar. Bu özelliklerle toplanan bilgiler belirtilen raporlama süresi dolunca veya takip edilen cihaz uygun internet bağlantısına kavuşunca internet üzerinden kontrol panelinize gönderilir.

Kontrol paneline istediğiniz cihazın tarayıcısından girerek uzaktan izleme programı tarafından toplanan bilgileri görebilir, sunulan kontrol özelliklerini kullanabilirsiniz.

En İyi iPhone Takip Programları

Söz konusu iPhone olduğunda işin ucunda birçok seçenek oluyor. Bu kadar popüler bir cihaz için çözümler üretmemek bana sorarsanız herhangi bir üretici için pek de ihtimal dahilinde değildi. iPhone takip programlarından hangisini seçmelisin öncelikle ona bakalım. Senin için en popüler 3 iPhone takip programını incelemek üzere seçtim.

mSpy

iPhone takip programlarıyla uğraşıyorsan onun adını duyman muhtemel. Günümüzde tercih edilen en başarılı iPhone takip programlarından biri olan mSpy için, gönül rahatlığıyla bu yıl için de tahtını koruyor diyebiliriz. Peki mSpy ne işe yarıyor ve onu neden kullanmalısın? 

 • mSpy bir casus yazılım programı diğer bir deyişle telefon takip programı da diyebiliriz. 
 • Bu tarz yazılımlar basitçe açıklamak gerekirse bir telefonu hedef alarak, telefon içerisindeki tüm verilere ulaşmanı sağlıyor. 
 • Yani bir nevi cihazı ele geçirmene olanak sunuyor. 

Harika öyle değil mi?

Bu veriler içerisinde neler var? Canlı konum takibi bu verilerden belki de kıymetlisi. Cihazın anlık olarak hangi noktada olduğunu belirleyebildiğin gibi, daha önce hangi konumlara gittiğini tek tek inceleyerek bilgi sahibi olman mümkün. 

Buna ek olarak; yine bu uygulamayı diğerlerinden ayıran çok önemli bir özellik olan coğrafi çevreleme özelliği sayesinde hedeflenen cihazın belirli noktalardan ayrılması halinde bildirim almanı mümkün hale geliyor. Bu işlemi sanal bir sınırlandırma olarak da görebilirsin. Böylece hedef telefona sahip kişi ilgili yerlere gittiğinde sana konum bilgisiyle birlikte bilgi ulaşıyor.

Hemen Satın Alın

Hem Android hem de IOS yazılımına sahip tüm cihazlarda kullanılabilen bu program oldukça kolay kullanıma sahip bir online panel üzerinden yönetilebiliyor. Tek yapman gereken mSpy satın aldıktan sonra hedef cihazı panele tanıtmak olacak. Bu sayede; dilediğin cihaz içerisindeki verilere saniyeler içerisinde ulaşabilirsin.

mSpy’ı rakiplerinden ayıran bir diğer özellik ise 7/24 destek sunan bir destek hattının bulunması. Panelde yer alan “canlı destek” seçeneği üzerinden sohbet açmanı ve tüm sorularını iletmeni mümkün kılar. Buna ek olarak e-posta yöntemiyle de ulaşmak yine aynı başlık altında mümkündür. Telefonla iletişim gibi daha gelişmiş seçenekler içinse ek ücret talep edilebiliyor.

SpyBubble

Tıpkı mSpy gibi, bu yazılım da oldukça popüler! Hedeflenen cihazın takibini ve istendiğinde kaydını mümkün hale getiren bu çok özel program sayesinde; dilediğin bir telefona ait bilgileri anlık olarak ele geçirebilir veya kaydedip sonrasında inceleyebilirsin.

Arkadaşınla uzun süredir aran bozuk ancak onu Whatsapp’ta sürekli online görüyorsun. Kiminle ve ne konuştuğunu merak ediyorsun. İşte bu esnada devreye SpyBubble giriyor ve hedeflediğin telefondaki tüm Whatsapp yazışmalarına ayağına kadar getiriyor. Üstelik ekrana müdahale edebildiğin için istemediğin mesajları kaldırman da olası.

SpyBubble’ın marifetleri bununla sınırlı mı? Tabii ki değil. 

 • SMS metinleri, 
 • e-postalar, 
 • Messenger mesajları 

ve aklına gelebilecek tüm mesaj verilerine erişim sağlayabilirsin. Rüya gibi öyle değil mi? 

Mesajlarla yetinmek istemeyenler için telefon galerisinde yer alan fotoğraf ve videolar veya tüm detaylarıyla uzanan telefon rehberindeki numaralar “keşfetmen” için seni bekliyor. Artık kimse senden bir şey saklayamaz!

Sevgilinin nerede olduğunu merak ediyor, iş arkadaşına güvenmek istiyorsun. Canlı GPS takibi özelliği sayesinde bu da çocuk oyuncağı olacak. Hedef cihazı canlı olarak izleyip, bulunduğu konumları kaydedebildiğin bir ortam sunan SpyBubble, aklında hiçbir soru işareti kalmaması için daima senin yanında olacak.

Moniterro

Üçüncü ve son önerimiz, alanında uzman bir başka uygulama: Moniterro. Casus yazılımları mobil dünyaya adapte etmekle kalmayıp üzerine birçok havalı özellik ekleyen Moniterro ile hedef cihazı avucunun içinde bilebilirsin. Biraz daha detaya girecek olursak:

 1. Bu uygulamayı kullanmak için öncelikle kendine bir hedef cihaz seçmelisin. 
 2. Daha sonra bu hedef cihazı ister masaüstü bilgisayarından istersen de mobil cihazından anlık olarak izleyebilirsin.

İzleyebilirsin derken ciddiyim: GPS özelliği sayesinde anlık konum takibi imkanı sunan Moniterro, kişinin bulunduğu konumları kaydetmeye de yarıyor. Hünerleri elbette bunlarla sınırlı değil. 

Moniterro aracılığı ile hedef cihaza gelen ve giden tüm SMS mesajlarını görebilirsin. Aynı şekilde Whatsapp mesajları ve Messenger yazışmaları da bu trafiğe dahil. Yani gözünden hiçbir şeyin kaçmayacağına emin olabilirsin.

Diyelim ki 18 yaşından bir çocuğun ya da bir yakının var. Onu internetin zararlı taraflarından korumak istersin öyle değil mi? Bunun için Moniterro’dan yardım alabilir ve hedef cihazdaki tüm sosyal ağlara ait verileri bir tıkla inceleyebilirsin.

Moniterro ile telefon galerilerinin kapıları sana hep açık olacak! Silinen görseller dahil, cep telefonunda bulunan tüm multimedya dosyalarını inceleyebilecek ve silebileceksin. Bu da istenmeyen fotoğraf ve videoların çöp kutusuna gitme vakti geldi demek oluyor.

iPhone Takip Etme Uygulamaları ile Neleri Görüntüleyebilirsin?

Az önce sana en popüler 3 uygulamadan ve kimi özelliklerinden bahsettim. Ancak fazlaca detaya girmemiştim. Bu bölümde, iPhone takip programında neleri inceleyebilir ve ne gibi işlemler yapabilirsin ondan bahsetmek istiyorum. 

Öncelikle bu tip programların en büyük ortak özelliği tahmin edebileceğin üzere canlı konum takibidir. GPS aracılığıyla sağlanan bu bilgiye anlık olarak ulaşmak gerçekten harika. Üstelik daha önce gidilen konumları da yine aynı panelden takip edebilir ve inceleyebilirsin.

Bu özelliğin yanı sıra: 

 • SMS, 
 • Whatsapp ve tüm mesajlaşma uygulamalarının takibi ve incelenmesi, 
 • Facebook, 
 • Instagram ve Twitter 
 • başta olmak üzere telefonda yer alan tüm sosyal ağların kontrolü, 
 • internet tarayıcısı geçmişini inceleme, 
 • gelen ve giden aramaları kontrol etme, 
 • cihaz galerisinde yer alan fotoğraf ve videoların kontrolü 

Birçok özellik iPhone takip etme uygulamaları ile parmaklarının ucunda olacak.

iPhone Takip Programı Nasıl Yüklenir? (Jail Breaksiz)

Baştan netleştirelim: Yükleme işlemini yapabilmek için takip etmek istediğin telefona erişimin olması gerekir. Satın alımı yaptıktan sonra (jailbreaksiz yazılımı satın almak gerekir) kontrol paneline giriş yapmalısın. Burada seni kurulum sihirbazı yönlendirecek. İlk olarak platform seçimi yapman gerekecek, bu kısma gelerek “jailbreaksiz iPhone” seçeneğine tıklaman gerekiyor.

Daha sonra iCloud yedekleme işlemi geliyor, bu işlemden önce ayarların yapılı olup olmadığını kontrol etmek için Ayarlar > iCloud > Saklama & Yedekleme üzerinden ayarlara ulaşabilirsin. Eğer seçenek kapalıysa, mutlaka iCloud yedeklemeyi açık konuma getirmen gerekir.

Cihaz sahibinin olan bitenleri anlamaması için iki aşamalı doğrulamayı kapatman gerekiyor. Bunu https://appleid.com üzerinden yapabilirsin. Kuruluma devam etmek için yazılımın ana ekranına cihaza ait Apple ID bilgilerini girmen ve cihazı doğrulaman gerekiyor. Doğrulama işlemini gerçekleştirdikten sonra hazırsın! Kontrol paneline tekrar giriş çıkış yaptığında artık telefondaki bilgileri görüntülemeye başlayabilirsin!

iPhone Takip Programı Ücretsiz Kullanmak için Deneme Sürümü Başlatın

iPhone takip programı ücretsiz kullanmak isteyenlerin dikkatine. Sosyal ağlarda çokça paylaşımda bulunan biri evde sessiz kalabilir, kimseyle sohbet etmeyebilir ama telefonunun sesi hiç susmaz. Bu bazen çocuğunuz bazen de eşiniz olabilir.

Doğal olarak eşimin telefonunu nasıl takip edebilirim ücretsiz bir yolu var mı, gibi sorular akla gelebilir. Bu yazıda, telefon takibi nasıl yapılır ücretsiz mümkün mü, başkasının WhatsApp’ına erişim için neler gerekli, ele alacağız. Öncelikle bu konuda uzman aynı zamanda bedava deneme imkanı sunan bir yazılımdan yardım almalısınız.

DENEME SÜRÜMÜNÜ KAÇ GÜN KULLANABILIRIM?

mSpy WhatsApp takip programı ücretsiz olarak denenebilir. Programı tanımanız, kalitesini ve farkını görmeniz açısından bu çok önemli bir fırsattır. mSpy’ın sunduğu iPhone takip programı ücretsiz 7 gün boyunca denenebilir. Bu bir haftalık süre sonrasında uygulamayı ya satın almalısınız ya da iptal etmelisiniz.

DENEME SÜRÜMÜ İPTALI NASIL YAPILIR?

SMS takip programı ücretsiz 7 gün kullanılabilir. 7 günlük süre dolmadan kullanıcı panelinize giriş yaparak hesabınızı iptal edebilirsiniz. Bu süre zarfında iptal işlemi gerçekleştirirseniz hiçbir şekilde ücret ödemez, kredi kartınıza yansıtılmaz. Devam etmek isterseniz süreç nasıl işliyor?

IPHONE BAŞKA TELEFON ARAMALARI VE SMS TAKIP ETMEK

iPhone takip programı, iPhone takip etme için yazılım dünyasına sunulan son uygulamalardandır. Piyasanın öncü markalarından olan Apple tarafından geliştirilen iPhone, akıllı telefon piyasasını şekillendirmektedir. Ayrıca her sürümle birlikte piyasa yenilikler getirmektedir. Bununla birlikte iPhone telefon sahipleri kendilerince haklı sebeplerden dolayı çocuğuna ya da bir yakınına hediye ettiği telefonu takip etmek isteyebiliyor. Başka bir iPhone telefonda neler olup bittiğini öğrenmek isteyenler iphone takip etme programı ihtiyacı duyuyor. Bu ihtiyacı ise iphone casus programı giderebilir. Adım adım bu programla ilgili işinize yarayacak bilgileri aşağıdakileri okuyarak edinebilinirsiniz.

Başkasının iPhone Yer Tespiti Programı

iPhone yer tespiti programı ile konum bulma, başkasının konumunu bulma oldukça kolaydır. En iyi Konum takip programı hangisidir? Sizin için araştırdık.

iPhone yer tespiti programı konum takip programı kategorisinde yer almaktadır. Bu program ile başka telefonu takip etme mümkün hale gelmektedir. Çocuğunuzun ya da çalışanınızın sizinle konuşurken nerede olduğunu, nerelerde telefonunu kullandığını merak ediyorsanız, bu tür programlar merakınızı rahatlıkla giderebilir ve onlara nerede olduklarını sormanıza gerek kalmaz. Bu tür programlar tam olarak ne işe yarar, özellikleri nedir, bu tür bir program kullanmadan önce yapmanız gerekenler var mı, yazımızın devamında.

iPhone yer tespiti programı telefonun bulunduğu mevcut konumunu belirler. Eğer başka bir iPhone yerini bulma ihtiyacınız varsa iPhone yer takibi programı işinizi görür. Program ile telefonun nerede olduğunu kapsamlı bir haritada rahatlıkla görebilirsiniz. Belirli zaman dilimlerinde telefonun konum geçmişini takip edebilirsiniz. GPS aktif olmasa dahi siz telefonun konumunu tespit edebilirsiniz. Güvenli ve yasaklı bölgeler oluşturarak coğrafi çevreleme yapabilirsiniz. Tüm bu bilgileri ise rahatlıkla kontrol panelinizden izleyebilirsiniz.

Sonuç

Günümüzde artık neredeyse her işlem için bir program ya da bir uygulama kullanılıyor. Tüm bu teknolojiler hayatımızı kolaylaştırmaya yararken ihtiyaçlarımıza da cevap vermeyi başarıyor. Hedeflerimize yönelik olarak değişen ihtiyaçları karşılamak için daima daha fazlasını istemeye devam ediyoruz.

Sen de milyarlarca iPhone gibi hayatını şeffaf yaşamayı tercih ediyor ve kimseye bir türlü güvenemiyorsan, iPhone takip programları senin için en uygun çözüm olacak. Yüklemesi ve kullanımı son derece kolay olan bu yazılımlar, hedeflediğin cihazdaki tüm bilgileri saniyeler içerisinde sunacak. 

Masaüstü ve mobil seçenekleriyle dilediğin zaman dilediğin şekilde iPhone takibi yapmana yardımcı olacak bu programların kurulumu da sandığın kadar zor değil. Yukarıdaki ipuçlarından faydalanarak bu işlemi kolaylıkla yapabilirsin!

Comments (2)
 1. Faik Eylül 2, 2020
 2. Azmiye Ağustos 16, 2020

Leave a Reply

iPhone & Android 2021 İçin En İyi Casus Uygulaması: Hemen şimdi deneyin!

Buraya Tıkla