Telefonda Neler Yapıldığını Görmek İstiyorum 2022

I-Want-To-See-What-Is-Done-On-The-Phone-2021Telefon takip programı ile telefon takibi en etkili güvenlik önlemlerinden biri olduğunu uzun süredir ispatlıyor. İster çocukları için endişelenen bir ebeveyn olun, ister çalışanlarının mesai saatleri içerisindeki telefon kullanımları yüzünden işinin tehlikede olduğunu düşünen bir işveren, değişen bir şey olmayacak. Her yaştan ve her sosyal statüden insan günün büyük kısmını telefonları üzerinden yaşıyor. Onlara göz kulak olmak istiyorsanız buna uyum sağlamalısınız.

İhtiyaçlarınıza uygun bir telefon takip programı edinerek ve bu programı neler yapıldığını görmek istediğiniz telefona yükleyerek siz de sorunlarınıza hızlı ve etkili bir çözüm getirebilirsiniz.

Telefon Takip Programı İle Neleri Görebilirim?

Aslında bu sorunun cevabı seçtiğiniz telefon takibi programına göre değişiklik gösterecektir. Telefon takibi yapmak için internette bulabileceğiniz uygun fiyatlı birçok program var; ama hepsinin aynı özellikleri sunduğunu ya da aynı özellikleri aynı kaliteyle müşterilerine ulaştırdığını söyleyemeyiz. Bu yüzden ihtiyacınızın ne olduğunun tam olarak farkında olarak sizin için en uygun olanını seçmelisiniz.

Telefon takibi yapmak için bir program arandığında, takip işleminin tam bir şekilde yapılabilmesi için şu özelliklerin mutlaka bulunması gerekir:

  • Başta WhatsApp mesajları olmak üzere popüler mesajlaşma uygulamalarının takibi

  • Görüşme kayıtlarına ulaşma

  • Konum takibi

  • SMS ve e-posta takibi

  • Rehberi görüntüleme

  • Multimedya dosyalarını görüntüleme

  • İnternet geçmişini izleme

  • Uygulama takibi ve tuş vuruşu kaydedicisi (keylogger)

  • Teknik destek

Telefon Takip Programı

Ayrıca akıllı telefon trendlerine baktığımızda telefon takip programlarının iki temel işlevi yerine getirmesinin bir zorunluluk olduğu ortaya çıkıyor: Android takip ve iOS takip. Bu sayede Android için olan bir ürün satın alıp sıra yüklemeye geldiğinde bir sürprizle karşılaşarak bu sefer de iPhone takip programı aramak zorunda kalmazsınız.

Telefon Takibi İçin En Elverişli Program

Bahsettiğimiz gibi elinizde kendilerine göre avantajları olan birçok farklı alternatif mevcut. mSpy ise bu kalabalık içerisinden sıyrılmayı çok iyi bir şekilde başarıyor. Özellikle telefon takibine yeni başlayacak kişiler için, ücretsiz online ilk kurulum hizmeti ve teknik desteği ile en iyi tercih hâline geliyor. Yukarıda saydığımız temel, olmazsa olmaz özelliklerinin hepsini sunmasının yanı sıra coğrafi çevreleme, anahtar kelime uyarıcı, anlık GPS konumu, uygulama ve gelen arama engelleme, kaldırma uyarısı ve cihaz içeriğini silme gibi gelişmiş birçok özelliğe de sahip. Android ve iPhone cihazları desteklemesi, kolay kullanıma sahip bir kullanıcı panelinin olması ve farklı özellik paketlerine sahip olmasıysa diğer artılarından.

Leave a Reply

iPhone & Android 2021 İçin En İyi Casus Uygulaması: Hemen şimdi deneyin!

Buraya Tıkla