Sevgilimin Telefonunu Nasıl Takip Ederim? [2022]

Bir eşin veya sevgilinin telefonunu takip etme ihtiyacı duyan herkes bunu kolaylıkla ve düşük maliyetle yapabilir. Sizler için hazırladığımız bu rehberi okuduktan sonra sevgiliniz gün içerisinde nerelere gidiyor, kimlerle görüşüyor ve neler paylaşıyor hepsini takip ve telefondan yer tespit etme programı sayesinde öğrenebileceksiniz.

mSpy Deneyin

Sevgilimi, eşimi nasıl takip edebilirim diyenler için önerebileceğimiz en iyi program mSpy olacaktır. Hem Android hem de iPhone takip etme programı olarak muazzam bir iş çıkaran mSpy’ın öne çıkan özellikleri şöyle:

  • GPS konum takibi ve coğrafi çevreleme gibi telefondan yer tespit etme programı özellikleri

  • WhatsApp, Facebook, Line, Viber ve Snapchat gibi mesajlaşma uygulamaları takip programı özellikleri

  • Arama, SMS, e-posta, internet sitesi ve rehber kayıtları gibi temel takip programı özellikleri

  • Arama, internet sitesi ve uygulama engelleme gibi gelişmiş özellikler

  • Tuş vuruşlarını kaydetmeyi sağlayan keylogger özelliği

Okuduklarınız hoşunuza gittiyse ve daha ne özelliklerin bulunduğunu görmek istiyorsanız mSpy’ın internet sitesini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

mSpy’ı Satın Alma ve Kurulumunu Yapma

mSpy’ın internet sitesindeki satın alma butonuna bastığınızda içerisinde Android ve iPhone takip programı özelliklerinin bulunduğu paketlerle karşılaşacaksınız.

Satın alma işlemini tamamladıktan sonra bir e-posta gönderilecek. E-postanın içerisindeki butona tıkladığınızda, e-posta içerisinde belirtilen kullanıcı adı ve şifreyle girebileceğiniz kontrol paneline yönlendirileceksiniz. Burada ilk olarak hangi cihazı takip etmek istediğiniz sorulacak: Android, iPhone veya jailbreaksiz iPhone…

mSpy Satın Alın

Android ve iPhone tercihleri cihazın yönetici izinlerini ek programlarla açmayı, yani root veya jailbreak yapmayı gerektirecek; ama buna karşılık bütün özelliklerin çalışmasını sağlayacak. Jailbreaksiz iPhone tercihiyse cihaza jailbreak yapmayı gerektirmeden kurulabilecek; ama daha az özelliğe sahip olacak.

Android ve iPhone takip programı tercihinizi yaptığınızda indirme bağlantısını görebilecek ve seçtiğiniz sürümü nasıl yükleyebileceğinize dair kapsamlı, her adımın birçok görselle desteklendiği bir rehber bulabileceksiniz. Geri kalan işlemler için bu rehberi takip etmeniz yeterli. Tek bir program ile her şeye sahip olabileceksiniz. Örneğin telefondan yer tespiti programı indir gibi durumla karşılaşmayacaksınız.

mSpy bedava casus telefon yazılımı değil; ama bulabileceğiniz en uygun fiyatlı casus yazılımlardan. Denemek için cep telefonu takip programı bedava olarak indirilebilsin diyenlerdenseniz mSpy’ın ücretsiz denemesinden veya para iade garantisinden yararlanabileceğinizi belirtelim.

Leave a Reply

iPhone & Android 2021 İçin En İyi Casus Uygulaması: Hemen şimdi deneyin!

Buraya Tıkla