Sevgilimin Telefonuna Gelen Mesajlarını Nasıl Öğrenebilirim? [2022]

Önceden güveninizi sarsmış, sadık kalamayan sevgilinizin şu anda kimlerle görüştüğünü merak ediyorsanız ya da sevgilinizin son günlerde şüpheli hareketler içerisinde bulunduğundan şüphelenmeye başladıysanız

SMS Takip Programı Satın Alın

hiç de hoş bir durumda değilsiniz demektir. Böyle bir durumda başka bir telefona gelen sms ve çağrıları takip etmek için uzun süredir kullanılan yöntemler işinize yarayabilir.

Telefon Takip Programı

Başkasının telefonunu takip etme için en etkili çözümü gittikçe popülerleşen telefon takip programı sektörü getiriyor. WhatsApp mesajları takip etme gibi mesaj okuma programı özelliklerini barındıran bir telefon takip programı yardımıyla ihtiyacınız olan her şeye ve daha fazlasına kavuşabilirsiniz.

Telefon takip programı seçerken programın yalnızca gelen ve giden mesajları toplamaması, başka özelliklere de sahip olması gerekir. Örneğin mesajlar bir sohbet uygulaması üzerinden yapılıyorsa düz metin mesajlarından çok daha fazlası işin içine girmektedir: Ücretsiz aramalar, fotoğraf ve video paylaşımları, ses kayıtları… Bunları toplasanız bile hâlâ sosyal medyada neler yaptıklarını, internette hangi siteleri ziyaret ettiklerini, kişi listesinde kimlerle ne sıklıkla görüştüklerini merak etmeye devam edeceksiniz.

Mesaj Okuma Programı Kullanımı

Mesaj okuma programları herkesin kullanabilmesi için mümkün olan en sade şekilde geliştirilirler. Bu tip programlar aslında çocuk ve işveren kontrolünü sağlamak üzere tasarlanmışlardır. Yani teknolojiyle arası iyi olmayan kişiler bile bu programları rahatlıkla yükleyip çalıştırabilirler.

Ne yazık ki bu programları telefonların uygulama marketlerinden bularak indiremiyoruz. Bunun yerine internetten araştırma yapmak ve uygun bir program bulmak gerekiyor. Bunu yaptığınızdaysa takip etmek istediğiniz cihazı programın gerekliliklerine göre hazır etmeniz (jailbreak ya da root), daha sonra hazırladığınız cihaza indirip çalıştırmalısınız.

mSpy Satın Alın

Telefon takip programı yüklendiğinde kendisini hemen gizleyecek ve telefonun sahibi tarafından görülemeyecek. Sizse sevgilinizin telefonunu bir daha elinize alma gerekliliği duymadan online olarak bütün çağrıları ve mesajları izleyebileceksiniz.

Bunlara Dikkat Edin

Telefon takip programı seçerken dikkat edilmesi gerekenleri şöyle özetleyebiliriz:

  • Popüler anında mesajlaşma uygulamalarının hepsini ya da en azından büyük çoğunluğunu takip edebilmeli (Skype, Hangouts, iMessage, Facebook Messenger, Tinder, Snapchat…)

  • Yalnızca mesajlaşmaların içeriğini değil paylaşılan videoları ve fotoğrafları görebilmenizi sağlamalı.

  • Kişi listelerini ve sohbetteki kişilerin adlarını, fotoğraflarını izleyebilmeli.

  • SMS’lerin ve e-postaların içeriğini görüntüleyebilmeli.

  • Telefonda hangi sohbet uygulamalarının yüklü olduğunu söyleyebilmeli ve gerekirse bu uygulamaları engelleyebilmeli.

  • Tuş vuruşlarını kaydederek yazışmalar desteklenmeyen bir uygulama ya da internet sitesi üzerinden yapılıyorsa bile size ulaştırabilmeli.

  • Ve son olarak, tabii ki konum takibi ve arama takibi gibi sevgilinizi izleyebilmeniz için başka Başkasının telefonunu takip etme özelliklerine de sahip olmalı.

Leave a Reply

iPhone & Android 2021 İçin En İyi Casus Uygulaması: Hemen şimdi deneyin!

Buraya Tıkla