Kocamın Aldattığını Nasıl Anlarım? [2022]

Kocanızın yaptığı şeyler belki sizi aldattığına delalet ediyor olabilir; ama etmiyor da olabilir. Bu şüpheyle yaşamaktan bıkmadınız mı? Cevabınız evetse ve kocanızın yaptığı her şeyden haberdar olmak istiyorsanız telefon casus yazılım kullanmayı öğrenmelisiniz. Bu sırada ihtiyaç duyacağınız her şeyi yazımızda bulabilirsiniz.

Telefon Takip Programı Satın Alın

Cep telefonu takip programı kullanarak kocanızın telefonunu casus telefon yapmak doğru araçla son derece kolaydır. Bunun için favori uygulamamız olan mSpy’ı öneriyoruz. Hem iPhone hem Android, örneğin Samsung telefon takip yapabileceğiniz mSpy’ın kocanızın sizi aldatıp aldatmadığını anlamanıza yarayacak çok sayıda özelliği var:

  • Arama kayıtlarına ulaşmanızı sağlayarak telefon dinleme programı gibi çalışabilir.

  • Metin mesajlarını, e-postaları ve mesajlaşma uygulamalarını kaydedebilir (WhatsApp, Viber, Facebook vs.).

  • GPS konum bilgilerini alarak telefondan yer tespiti yapar ve kocanızın gittiği, bulunduğu yerleri bildirir.

  • Telefondaki çekilen veya indirilen bütün fotoğraf ve videoları gösterir.

  • Ziyaret edilen internet sitelerini raporlar

  • Rehber, notlar ve takvim kayıtlarını izler.

  • Ziyaret edilen internet sitelerini, yüklü uygulamaları raporlar.

  • Gerektiğinde internet sitesi, arama ve uygulama engelleyebilir.

mSpy Resmi Sayfası

mSpy’la Takibe Başlamak İçin Gerekenler

mSpy cep telefonu takip programı ihtiyacınız olan tek şey; ama takibe başlamak için önce mSpy’ı takip edeceğiniz telefona yüklemek gerekiyor. iCloud bilgilerine sahip olduğunuz bir telefondaki kişiler, arama, SMS ve iMessage, web geçmişi, WhatsApp, Wifi ağları gibi temel bilgileri takip edeceksiniz. Android, jailbreakli iPhone veya jailbreaksiz iPhone programlarından birini telefona indirip yüklemelisiniz.

mSpy’ın paketlerini internet sitesinden inceleyip satın aldıktan sonra yükleme işlemine başlayacağınız, daha sonra bilgileri takip edeceğiniz kontrol panelinin bilgileri e-postayla gönderilecek. Bu bilgilerle panele giriş yaptığınızda bahsettiğimiz telefon casus yazılım alternatiflerinden hangisini kullanacağınızı seçeceksiniz.

mSpy Satın Alın

Telefondaki sınırları kaldırarak yazılımların daha fazla izinle çalışabilmesini sağlayan jailbreak ve root işlemlerini yaparsanız bütün özellikleri kullanabilirsiniz. Aksi takdirde çok daha az özelliğe sahip bir telefon casus yazılım edinmiş olursunuz. Ama temel takip işlemini yapabilirsiniz.

Takip etmek istediğiniz telefonu elinize aldıktan ve telefonun root / jailbreak durumuna, işletim sistemine göre seçimini gerçekleştirdikten sonra kurulum başlayacak. Karşınıza gelecek rehberde indirmeden yüklemeye, mSpy uygulamasını hesabınıza bağlamaya kadar her şey bütün detayları ve ekran görüntüleriyle anlatılıyor. Bu adımları takip ettiğinizde birkaç dakika içerisinde eşinizin telefonu bir casus telefon haline gelecek. Yükleme bittikten ve uygulama hesabınıza bağlandıktan sonra cep telefonu takip programı çalışmaya başlayacak. Kurulumu yaptığınız kontrol panelinden artık toplanan her şeyi görebileceksiniz.

Leave a Reply

iPhone & Android 2021 İçin En İyi Casus Uygulaması: Hemen şimdi deneyin!

Buraya Tıkla