İnternet Geçmişi Silinse Bile Telefon Takip Programı Kaydeder mi [2022]

Telefonda silinen internet geçmişini görme artık mümkün! İnternet geçmişi nasıl öğrenilir merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Telefon takip programı ile iPhone internet geçmişine bakma ve Android internet geçmişi görüntüleme artık çok kolay!

Oldukça şaşırtıcı ve de heyecan verici değil mi? Burada casus yazılım sayesinde silinen internet geçmişini görme işlemi için neler yapmanız gerektiğini tüm ayrıntılarıyla anlatacağız ve ayrıca internet geçmişi görüntüleme imkanı ile daha ne gibi fırsatlara kavuşacağınızı sizlerle paylaşacağız.

Telefonda Silinen İnternet Geçmişini Görme

Uzaktan hedef cihazın internet geçmişine ulaşmak ve telefonda silinen internet geçmişini görüntülemek için internet bağlantısına sahip bir hedef cihaza fiziksel erişim sağlamanız gerekir. mSpy takip edilen telefonun tarayıcısındaki internet hareketlerinin hepsini izlemenizi ve kaydetmenizi sağlar. Bu sayede, web sitesi kayıtlarını görebilir, web sitelerinin hangi tarihte ve ne kadar süreyle ziyaret edildiğini takip edebilir, tarama geçmişinin tamamını doğrudan Kontrol Panelinizden analiz edebilir ve telefonunuzu jailbreak yapmadan tarayıcı geçmişini görüntüleyebilirsiniz.

telefonda silinen internet geçmişini görme

Android Telefonda İnternet Geçmişini Görme

Android telefonda internet geçmişini görmek için yapmanız geren tek şey mSpy online internet sayfasını ziyaret etmek ve mSpy apk’yı cihazınıza indirmektir. Uygulamayı telefonunuza yükledikten sonra opsiyonel seçenekler dışında bir ayar yapmanıza gerek kalmaz. Casus yazılım otomatik olarak çalışır ve siz mSpy telefon takip programı ile artık Android uzaktan takip işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

-Root Gerektirmeyen Sürümler Android 4.x-5.x

Takip programı için uyumlu sürümler: Android 4.0 – 7 ‘dir. Android 4.x ve 5.x root gerektirmemektedir. mSpy’ı takip edilecek telefona yüklemek için cihaza fiziksel erişiminiz şarttır.

-Root Gerektiren Sürümler Android 6.x-7.x

İnternet geçmişini kaydetmek için root gerektiren sürümler Android 6.x ve 7.x’tir. mSpy takip yazılımını yüklemek için cihaza fiziksel erişiminizin olması gerekir.

iPhone İnternet Geçmişi Görme

iPhone internet geçmişi görme imkanına sahip olmak için mSpy’ın web sitesini ziyaret edebilir ve sizin için en uygun paketi satın alabilirsiniz. Paket alım işlemi sonrasında internet geçmişine bakma programını telefonunuza yükleyebilirsiniz. Bu işlem için gerekli tüm adımlar anında e-mail adresinize gönderilecektir. Uygulamayı cihaza indirme ve yükleme işlemleri çok basittir ve teknik açıdan da oldukça kolaydır. Internet arama geçmişini izleme fırsatı sunan programın sunduğu bilgilerle Kontrol Panelinize girebilir ve istediğiniz telefonu takip edebilirsiniz. Ücretsiz deneme hakkınızın olduğunu unutmayın. 7 gün 24 saat hizmet veren müşteri destek servisimiz size ihtiyacınız olan her konuda yardımcı olacaktır.

-Jailbreak Gerekmez

Telefon takip uygulaması ile google internet geçmişini görüntülemek istediğiniz telefon iPhone ise bunu yapabilmeniz için cihaza jailbreak yapmanız gerekmez. Ancak, bu durumda iCloud kimlik bilgileri gereklidir. iCloud aktif değilse ya da iki adım doğrulama aktif ise cihaza fiziksel erişim gerekir.

Standart Paketini Tercih Edin

Artık mSpy web sayfasına giderek mSpy Standart paketinizi satın alabilirsiniz. Edineceğiniz Standart paket telefon takip programı ile sadece uzaktan tarama geçmişini izlemeyecek bununla birlikte birçok telefon izleme özelliğine sahip olacaksınız. İşte onlardan bazıları;

Hemen Satın Alın

-Bu Paketin Diğer Özellikleri

 • Otomatik Yazılım Güncellemeleri
 • Metin Mesajları, MMS (Jailbreak yapılmamış iOS cihazlarda da çalışır)
 • Arama geçmişi ve Kişi Listesi (Jailbreak yapılmamış iOS cihazlarda da çalışır)
 • Takvim, Notlar, Görevler (Jailbreak yapılmamış iOS cihazlarda da çalışır)
 • Anahtar Kelime Uyarıları
 • Emailler
 • Yer İmleri
 • Sınırsız Cihaz Değişikliği
 • Fotoğraflar & Videolar
 • Yüklü Uygulamalar (Jailbreak yapılmamış iOS cihazlarda da çalışır)
 • SIM Değişikliği Uyarısı
 • GPS Konum
 • Kaldırma Uyarısı
 • İlk Kurulum (Ücretsiz)
 • 7/24 e-posta teknik desteği dahildir.
One Response
 1. Ömer Eylül 1, 2020

Leave a Reply

iPhone & Android 2021 İçin En İyi Casus Uygulaması: Hemen şimdi deneyin!

Buraya Tıkla