Eşimin Telefon Kayıtlarına Nasıl Ulaşırım? [2022]

Kendinizi eşimin telefonunu nasıl takip edebilirim diye sormak zorunda hissettiğiniz bir durum varsa, bu durum ne olursa olsun başkasının telefonuna girmek ve yapılan her şeyi görmek için casus yazılım kullanmak kesin çözümü sağlayacaktır.

Telefon Takip Programı Satın Alın

Yazımızda başkasının telefonuna gelen mesajlar nasıl okunur, başkasının WhatsApp konuşmalarını nasıl görürüm, iPhone ile Androidi takip etmek için en iyi casus yazılım hangisi, başka neler takip edilebilir gibi sorulara cevap arayacağız.

Aslen çocukları ve çalışanları yüzde yüz tespit edilmeden izlemek için geliştirilmiş bir casus yazılım olan mSpy ile eşinizi veya sevgilinizi de kusursuz şekilde takip edebilirsiniz. Elbette yasaları ihlal etmeden. mSpy’ın bu konuda faydalı bulacağınız kimi özellikleri şunlar:

  • Sohbet Uygulamaları Takibi (WhatsApp takip edilebilir mi? Elbette! Hem de Facebook, Snapchat, Line, Viber gibi diğer popüler uygulamalarla birlikte.)

  • Arama Takibi (Kimlerle kaç dakika görüşülmüş gibi detaylı bilgilerle.)

  • Kişi bilgileri, Metin Mesajları, E-posta, İnternet sitesi, GPS konumu, Fotoğraflar/Videolar vb. Telefon Takibi

  • Numara, İnternet Sitesi ve Uygulama Engelleme

  • Cihaz Bilgileri Takibi

Saydığımız özelliklerle toplanan bilgilerin hepsi şık bir kontrol panelinden görülebilir. mSpy’ın sitesini ziyaret ederek özelliklerin geniş açıklamalarını ve kontrol panelinin demosunu kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

Başkasının Telefonuna Girmek İçin Yapılacaklar

mSpy’ı satın aldıysanız şimdi sıra başkasının telefonuna girmek için, bu durumda eşinizin, telefonuna uygulamayı yüklemeye geldi.

Gönderilen e-postadaki buton ve bilgilerle kontrol paneline giriş yapmalısınız. İlk adımda sizden mSpy’ı rootlu Android için mi, jailbreakli iPhone için mi, yoksa jailbreaksiz iPhone için mi kullanacağınız sorulacak. Takip edeceğiniz telefonun durumuna göre bunlardan birini seçmelisiniz. Root ve jailbreak işlemleri cihazın işletim sistemine göre yönetici izinlerini açmak demektir. Telefonda bu işlem henüz yapılmamış bile olsa ücretsiz uygulamalarla siz yapabilirsiniz.

mSpy Satın Alın

Başkasının telefonuna girmek için kullanılan özelliklerde de yaptığınız seçime göre farklılık olacak. Örneğin WhatsApp takip edilebilir mi için rootsuz Androidlerde hayır, jailbreakli ve jailbreaksiz iPhoneler için evet cevabını verebiliriz.

Bu seçimi yaptıktan sonra takip etmeniz gereken, seçiminize özel yönergelerle karşılaşacaksınız. Yapmanız gereken her işlem ayrı ayrı adımlara bölünmüş durumda. Her bir adımsa ekran görüntüleriyle destekleniyor. Yine örnek olarak, uygulamayı indirme adımında hem uygulamayı indirmek için detaylı anlatım, hem indirme adresini, hem de o esnada telefonunun ekranının nasıl göründüğünü bulabileceksiniz.

Yükleme işlemi bittiğinde kontrol panelinden yönergeler kalkacak, toplanan veriler görünmeye başlayacak.

Leave a Reply

iPhone & Android 2021 İçin En İyi Casus Uygulaması: Hemen şimdi deneyin!

Buraya Tıkla