Başka Bir Telefona Sızma 2022: Telefondan Telefona Sızma Nedir?

başka bir telefonun mesajlarını okumakBir günü yani 24 saatini düşün; sabah uyandığın ilk andan yatağa girene kadar cep telefonunun sana eşlik ettiği bir hayat sürüyorsun. Arkadaşlarınla konuşmak, ailene ulaşmak ya da sevgiline onu ne kadar sevdiğini söylemek için avucunun içinde hep aynı aracı var.

Her ne kadar birçok kişi tarafından “düşman” olarak bilinse de cep telefonlarımız artık hayatımızın büyük bir parçası haline geldi. Tüm iletişimimizi gerçekleştirdiğimiz bu cihazların güvenlik sebebiyle takibini gerektiren durumlar da yaşıyoruz.

Neyse ki günümüz teknolojisi buna izin veriyor ve birçok yazılım sayesinde bunu kolayca yapabiliyoruz. Öyle ki, hiçbir yere gitmeye gerek kalmadan, olduğumuz yerden istediğimiz telefonu takip edebiliyor, verilerine ulaşabiliyoruz.

Başka Telefona Sızma Programı

Top 3: En İyi Başka Telefona Sızma Programları

Dilediği herhangi bir telefona sızmayı kim istemez ki? Kime mesaj gönderilmiş, kim kaç kere ve saat kaçta aranmış, sosyal medyada hangi sayfalar takip ediliyor… Tüm bu bilgileri tek bir program yardımıyla elde edebileceğini söylesek?

Telefona sızma programları; hedeflediğin bir telefonu takip edebilme ve bu telefonun verilerini anlık olarak ele geçirmene olanak sunar. Hem masaüstü hem de mobil olarak sunulan bu hizmetler; işveren olarak çalışanlarını, ebeveyn olarak çocuklarını veya dilediğin herhangi bir kişiyi izleyerek, hedef telefona sızmana yardımcı olur.

Başka Bir Telefona Sızma

Numarayı Gir:

Her yıl yenilerinin üretildiği başka bir telefona sızma programları; güvenilirlikleri ve sundukları hizmet kapsamına bağlı olarak farklılık gösterebiliyor. Buna bağlı olarak yine bu programların fiyatları arasında da farklılık bulunabiliyor. 

Hangi programın senin için uygun olduğuna karar vermek zor olabilir. Bunu senin için kolaylaştırmak üzere, en çok tercih edilen 3 telefon takip programını seninle paylaşacağım. Hazırsan başlayalım!

MobileSpy

Aynı ağdaki telefona sızmak için en sık kullanılan programlardan biriyle tanıştıralım: MobileSpy. Tıpkı diğer casus yazılımlar gibi MobileSpy da bir cihazı hedefleyerek bu cihazdaki tüm verilere erişmene yardımcı oluyor. Bu işlem için hedef cihaza erişim gerekmekle birlikte, işlem tamamlandıktan sonra cihaz sahibi herhangi bir şekilde cihazının takip edildiğini anlayamıyor. Yani tüm süreçler gizli olarak yapılıyor. MobileSpy da diğer yazılımlar gibi bu gizliliğin garantisini sunuyor.

Peki MobileSpy ne gibi yeteneklere sahip? Öncelikle bu uygulamanın en önemli özelliklerinden biri uzaktan konum takibi. 7 gün 24 saat boyunca hedef cihazın konumunu takip edebileceğin gibi yine aynı özellik ile daha önce gidilen herhangi bir konumu da görüntüleyebileceksin. Tabii bunun için kişinin daha öncesinde konum bilgilerinin kayıt edilmesine izin vermiş olması gerekiyor.

Gelelim bir diğer özelliğe: Aramaları takip özelliği. Bu özellik sayesinde cihaza gelen ve giden tüm aramalar, rehberdeki isimler ve tüm cevapsız çağrılar panel üzerinden anlık olarak görüntülenebiliyor. Dilersen, gelen ve giden tüm aramaların arama sürelerini görüntülemen de mümkün.

MobileSpy’ın yapabilecekleri bunlarla sınırlı değil! Telefondaki SMS ve e-postalar dahil tüm mesajların takibi ve incelenmesi, Facebook ve Twitter gibi sosyal ağların kontrolü, cihazdaki fotoğraf ve videoların takibi ve klayve kaydı gibi birçok özellik MobileSpy’ın geniş hizmet yelpazesinde sunuluyor.

SpyBubble

İlk olarak cep telefonlarını dinlemek üzere geliştirilen bu yazılım, gelişen günümüz şartlarıyla birlikte çok daha geniş kapsamlı hale getirilerek telefondan telefona sızma programları arasında ilk 3’te yerini alıyor.

iPhone veya Android fark etmeksizin tüm cep telefonları, tabletler ve akıllı cihazlar üzerinden kontrol sunan SpyBubble, aynı zamanda GPS üzerinden canlı konum takibi yapmanı da sağlıyor. Böylece eşinin ya da çocuğunun nerede olduğunu gönül rahatlığıyla görebilir ve rahat bir nefes alabilirsin.

SpyBubble hedef telefon üzerinde ciddi boyutlarda kontrol sağlıyor. Öyle ki “Restart” özelliği sayesinde cihazı uzaktan bağlanarak kapatabilir ya da telefonda yapılan tüm işlemleri ekran kaydı olarak kayıt altına alabilirsin. Buna ek olarak yapılan aramaları kaydetmen de mümkün.

mSpy

Herkesin her an mobil olduğu hızlı bir çağda yaşıyoruz. mSpy işte bu hızlı çağın bir parçası olmaya karar vererek müşterilerine telefona sızma işlemini mobil olarak da yapma imkanı sunuyor.

Daha çok konum odaklı işlemleriyle öne çıkan mSpy, 7 gün 24 saat boyunca canlı konum takibi yapabilmene imkan sunuyor. Böylece hedef telefonun nerede ne kadar kaldığını, hangi noktalarda durduğunu ya da geçmişe dönük konum bilgilerini elde edebilirsin.

Konum takibine ek olarak mSpy; gelen ve giden aramaların takibi, bu aramaların nereden geldiği veya ne kadar sürdüğü gibi tüm detaylı bilgileri avucunun içine taşıyor. İstersen aynı biçimde telefona gelen mesajların içeriğini ve gönderen bilgisini de elde edebilirsin.

Eğer bu uygulamayı, çocuğunun güvenli bir internet gezintisi yapabilmesi için kullanıyorsan bu özellik çok hoşuna gidecek: 

 • hedef telefonda yer alan 
 • Snapchat, 
 • Instagram, 
 • WhatsApp takip etme
 • Twitter ve Facebook 

gibi aklına gelebilecek tüm sosyal medya kanallarının kontrol ve takibini yapmanı sağlıyor.

Nerede hangi paylaşımlar yapılmış, ne gibi mesajlar gönderilmiş hepsini görebilmen mümkün. Son olarak, bu uygulama aracılığıyla telefonda yer alan tüm multi medya verilerini yani fotoğraf, video ya da GIF’leri görüntüleyebilirsin. Üstelik bu işlemlerin hepsini akıllı telefonun ya da tabletin ile dilediğin an ve dilediğin yerden yapma şansına sahipsin!

mSpy Satın Alın

Telefona Sızma ile Hangi Bilgileri Görebilirsin?

Yukarıda da örneklerini görebileceğin gibi, telefona sızma programlarının birbirinden farklı birçok özelliği var ancak ortak özellikleri de yok değil. Şimdi biraz bu programlar aracılığıyla hangi bilgilere erişebilirsin onu inceleyelim.

Neredeyse tüm telefona sızma programlarında ortak olan ilk özellik canlı GPS ve konum takibidir. Bazı yazılımlar, daha önce gidilen konumların kaydını tutarken bazıları ise coğrafi çerçeveleme özelliği ile telefonun belirlenen bazı konumlara ulaşması halinde kişiye bildirim gönderebiliyor.

Tüm programlarda ortak olan bir diğer özellik mesaj takibi. İster SMS mesajları olsun, isterse Messenger mesajları; cihazda yer alan tüm metin mesajlarına erişim mümkün. Kaç adet mesaj gelmiş, mesajlar hangi tarih ve saatte ulaşmış vb. tüm detayları öğrenmen mümkün. Tabii ki aynı bilgileri gönderilen mesajlar için de edinebilirsin.

Bir diğer faydalı ve sık kullanılan özellik ise arama takibi. Bu özellik ile cihaza gelen ve giden tüm aramaları görebilir; arama sürelerini inceleyebilir, hatta bazı programlarda aramanın kendisini kaydedip dinleyebilir veya cihazı mikrofon gibi kullanarak ortam dinlemesi yapabilirsin. Casusluk filmlerinden fırlamış gibi dursa da bunların hepsi telefona sızma programları ile mümkün.

Başkalarının Telefonuna Sızma Programı Nasıl Yüklenir?

iPhone için:

 1. mSpy aboneliğini satın aldıktan sonra, “iCloud Yedekleme” ye gidin ve etkinleştirin,
 2. Hedef cihazınızı kontrol paneline ekleyerek indirme işlemini başlatabilir ve ardından “Onayla”
 3. Neredeyse tamamlamak üzereyiz, şimdi ana ekranınızda mSpy logosunu görebilirsiniz, programı çalıştırmak için logoya tıklayın. Önce “Devam Et” i ve ardından “Lisans Sözleşmesini Kabul Et” i tıklamanız gerekir,
 4. Son pencerede sizden kayıt kodu bilgileri istenecektir. Mspyonline’dan aldığınız kodu girerek kurulum işlemini tamamlayabilirsiniz.

Android için:

 1. İndirme işlemine başlamadan önce Ayarlar>Güvenlik bölümünden “Bilinmeyen Kaynaklar” kısmından bu uygulamayı yüklemeye izin vermek için seçeneği etkinleştirmen gerekiyor.
 2. Ayarlar>Google>Güvenlik>Uygulama Doğrulama veya Ayarlar>Google>Güvenlik>Play Protect dizinini takip ederek “Cihazı güvenlik tehditlerine karşı tarayın” seçeneğini devre dışı bırakman gerekiyor.
 3. mSpy apk dosyuasını indirerek cihazda bir güvenlik kodunu girdikten sonra indirme işlemine başlayabilirsin.
 4. İndirilen dosyalar arasında .apk dosyasını bularak ve dosyaya tıkla ve yükleme işlemini başlat. ( Sonra>Yükle>Aç dizinini takip etmelisin)
 5. Lisans sözleşmesini kabul edip etmediğin sorulacak, onaylayarak kabul etmelisin.
 6. Programı gizlemek istersen, ki öyle yapmak isteyeceğini tahmin ediyorum, “simgemi gizlemek istiyorum” seçeneğine tıklaman yeterli.
 7. Son olarak “Kayıt kodunu buraya ekleyin” yazan bölüme mSpy’dan aldığın kayıt kodunu gir ve kurulumu tamamla.

Ayrıca okuyun: telefon takip programı Android ücretsiz

Sonuç

Her ne kadar karmaşık gözükse de, adımları takip ettiğin taktirde aynı ağdaki telefona sızma işlemini gerçekleştirmek oldukça kolay. Gündelik hayatında şüpheye yer bırakmak istemiyor ve sevdiğin kişilerle ilgili daima doğru bilgiye erişmek istiyorsan telfeona sızma programlarından mutlaka yararlanmalısın. Maliyet olarak çok yüksek olmayan ve artık cep telefonundan dahi kontrolü mümkün olan bu yazılımlara bir şans ver!

Comments (2)
 1. Crazy Ağustos 4, 2020
 2. Kamil Ağustos 3, 2020

Leave a Reply

iPhone & Android 2021 İçin En İyi Casus Uygulaması: Hemen şimdi deneyin!

Buraya Tıkla