Başkasının Telefon Mesajlarını Okuma [2022]

Değer verdiklerinizi güvende tutmak için başka bir telefonun mesajlarını okumak hayati öneme sahip olabilir. Hala nasıl yapılabileceğini bilmiyor musunuz?

Başka Bir Telefonun Mesajlarını Okumak

başka bir telefonun mesajlarını okumak

Çocuklarınız bütün gün kimlere ne hakkında yazışıyor, çalışanlarınız iş telefonlarından nasıl mesajlar gönderiyor takip etmek veya bunlar gibi başkasının telefonunu izlemek, başka bir telefonun mesajlarını okumak istiyorsanız gerekli bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Yazımızın devamına geçmeden başka bir telefonun mesajlarını okumak için hakkınız olduğunu netleştirmeniz gerektiğini belirtelim. Reşit olmayan çocuğunuzun telefonunu gizlice uzaktan takip etmenizde bir sıkıntı olmayabilir; ama diğerlerini durumdan haberdar etmeniz ve izinlerini almanız gerekebilir.

SMS takip programı olarak bir casus yazılım nasıl yüklenir, anında mesajlaşma uygulamaları bu programlarla nasıl takip edilir ve bu programlar başka neler yapabilir gelin birlikte görelim.

Başkasının Telefon Mesajlarını Okuma Programı

SMS Takip Programı Tüm Mesajları Takip Eder

Karşı tarafın mesajlarını okuma sadece SMS ile sınırlı olsaydı modern zamanın çevrimiçi dünyası karşısında çaresiz kalırdı. Bu programlarla takip edebileceğiniz mesajlaşmalar ve paylaşımlar:

 • Skype, WhatsApp, Hangouts, iMessage, Tinder, Facebook, Snapchat, Line gibi sohbet programlarının içeriğini kaydetme.

 • E-posta, rehber, takvim kayıtlarını görüntüleme.

 • Tuş vuruşlarını toplama.

 • Konum takibi yapma ve konum değişim uyarıları verme.

 • Ziyaret edilen internet sitelerini arşivleme.

 • Cihazda toplanan ve alınıp gönderilen fotoğrafları / videoları kaydetme.

 • Cihazı uzaktan kontrol ederek arama, internet sitesi ve program engelleme.

Başkasının Telefon Mesajlarını Okuma

Numarayı Gir:

Üstelik bunların yanı sıra içerisinde bulunan keylogger Android ve iPhone telefonların klavyesinden yazılan her şeyi nerede yazıldığıyla birlikte raporlayacaktır ve başka bir telefonun mesajlarını okumak için eşsiz bir deneyim yaşatacaktır.

Bunlara ek olarak arama, konum, multimedya, tarayıcı geçmişi, yüklü uygulamalar, anahtar kelime uyarıları gibi başka gelişmiş özelliklere erişebileceksiniz. Elbette başkasının rehberini görme ve kişi listesine ulaşma imkanınız da olacak.

Programların gelişmiş özellikler için jailbreak veya root yapmanız gerekeceğini unutmayın.

Hangi Mesaj Kaydetme Programı

SMS takip programı bulmak başta size zor gelebilir. Daha sonra piyasada bu tip programların ne kadar fazla olduğunu gördüğünüzde içinizin rahatlayacağından eminiz. Ama elbette her mesaj okuma programı size istediğinizi verecek diye bir şey yok. Bu kalabalığın arasından doğru olan programı seçmelisiniz.

Bizim size tavsiyemiz mSpy adlı, başka bir telefona gelen sms ve çağrıları takip etmek için inanılmaz bir hizmet sunan ve tam teşekküllü casus yazılımı kullanmanız. Bunu özellikle daha önce böyle bir program kullanmadığınızı varsayarak öneriyoruz; çünkü müşteri hizmetlerinin kalitesi yanında kullanımı da son derece basit.

Ayrıca tek bir program üzerinden başka ek özelliklere sahip olmanızı sağlıyor. Başka bir program kullanmanıza gerek kalmadan, kontrol paneli üzerinden açıp kapayabileceğiniz başka bir sürü özelliği var.

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma Programı

Başka bir telefonun mesajlarını okumak için program seçerken mutlaka özellik listesine göz atmayı ve içerisinde başkasının WhatsApp mesajlarını okuma için gerekli özelliklerin bulunduğundan emin olmanız gerek.

SMS takip programı ücretsiz denemelerinden yararlanarak hem başkasının WhatsApp mesajlarını okuma konusunda hem de diğer takip işlemlerinde nasıl bir iş çıkardığını bizzat test edebilirsiniz.

WhatsApp ve benzeri mesajlaşma uygulamaları için sunulan takip özelliklerini şöyle listeleyebiliriz:

 • Gelen/giden mesajların içeriği ve kimlerle yapıldığı

 • Paylaşılan/alınan multimedya içeriği, göndericinin/alıcının kimler olduğu

 • Kişi listesi

 • Ücretsiz uygulama içi aramaların detayları

Ücretsiz denemeniz veya aboneliğiniz başladığında casus program indir, kur ve ayarla sürecini baştan sona anlatan yönergelere ulaşabileceksiniz. iPhone ve Android için ayrı ayrı hazırlanmış olabilir. Bu durumda takip etmek istediğiniz cihaza uygun yönergeleri takip etmelisiniz. Ayrıca bazı programlar ilk kurulumda ücretsiz destek de sunabilmektedir.

mSpy Satın Alın

Ücretsiz iPhone takip uygulaması ya da aylık ücretler satılan daha detaylı uygulamaları kullanmanın faydaları arasında ihtiyacı olması durumunda çocuğunuza gereken yardımı sağlayabilmeniz ya da şirketin ekipmanlarıyla kaynaklarını istismar eden ve mesai saatlerinde uygunsuz işler yapan çalışanlarla başa çıkmanız var. Ücretsiz bir iPhone SMS takipçisiyle gönül rahatlığına ilk adımınızı atın ya da kendinize aylık olarak ödeyeceğiniz belli bir ücretle satın alabileceğiniz daha özel ve özelleştirilmiş uygulama arayabilirsiniz.

Nasıl Kuruluyor ve Çalışıyor?

mSpy’ı satın aldığınızda size indirebilmeniz için bir bağlantı gönderilecek. Bu bağlantı üzerinden çağrı ve SMS takip yapmak istediğiniz telefona programı indirip çalıştırmanız gerekiyor. Kendi cihazınıza kurmayacak, toplanan bilgileri internet tarayıcısından girdiğiniz size özel bir panelden görüntüleyeceksiniz. Bu panelin bilgileri de aynı e-posta içerisinde yer alacak.

mSpy Satın Alın

Programın kendi kurulumu bu kadar basit. İndirdiğiniz programı çalıştırıp istenen izinleri vermeniz ve bilgileri girmekten ibaret. Ama kullanmak istediğiniz özelliklere ve cihazınızın işletim sistemine bağlı olarak jailbreak (iOS) ya da root (Android) yapmanız gerekebileceğini belirtelim. Bu işlemlerin adı size çok teknik gelmiş olsa da internetteki rehberler ile kolaylıkla halledilebiliyor.

Mesaj takip programı çalışmak için kurulum dışında bir şey yapmanızı istemiyor. Kendiliğinden gelen bütün aramaların bilgilerini, SMS’lerin bütün içeriğini ve saydığımız diğer bütün verileri en ince ayrıntısına kadar, bütün içeriğiyle panele raporlayacak. İstemediğiniz özellikleri bu panelden üzerinden açıp kapatabilecek ve detaylı raporları net, ayrı ayrı kategorize edilmiş şekilde görebileceksiniz.

Comments (4)
 1. Gülpembe Ağustos 18, 2020
  • Bora Balaban Eylül 2, 2020
 2. Aytaç Ağustos 11, 2020
  • Bora Balaban Eylül 2, 2020

Leave a Reply

iPhone & Android 2021 İçin En İyi Casus Uygulaması: Hemen şimdi deneyin!

Buraya Tıkla