Başkasının Aramalarını Takip Edin 2022

Arama kaydedici, başka bir telefona gelen SMS ve çağrıları takip etmek için kullanılır. Android telefon takip ve iPhone takip programı özellikleri nedir, okuyun.

Başkasının Aramalarını Takip Edin

arama kaydedici programı

Arama kaydedici, telefon arama kaydetme imkanının yanı sıra isterseniz WhatsApp casus programı olarak da kullanabilirsiniz. Böylece telefondaki arama kayıtlarının, kısa mesajların yanı sıra Whatsapp’taki mesajları da takip edebilirsiniz. Kimi zaman güvenlik kimi zaman ise kontrol amacıyla başkasının aramalarını takip etme

ihtiyacı hissederiz. Kiminle, ne kadar sık, ne kadar süre konuşuyor bilgisine, istediğiniz her an ulaşmak istiyor, ay sonu gelen faturanızdaki arama kayıtları sizi tatmin etmiyor ise ihtiyacınız olan bir arama kaydedici programdır. Bu program sayesinde çocuğunuzun akran zorbalığına maruz kalmasının ya da şirketinizle ilgili bilgi sızdırılmasının önüne geçebilirsiniz. Takip programları aramaları nasıl kaydediyor, okumaya devam edin.

Başkasının Aramalarını Takip Edin

Telefon Takip Programı Aramaları Nasıl Kaydeder?

Arama kaydedici takip etmek istediğiniz hedef telefona program kurulmalıdır. iPhone gelen aramaları kaydetme özelliği jailbreak işlemi yapılmadan yapılabilir. Android telefonlar için root işlemi yapmanıza gerek kalmaz ancak daha fazla takip özelliği istiyorsanız, jailbreak ya da root işlemi yaparak yeni ek özelliklere sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken programı kurmak ve daha sonra kullanıcı adınız ve şifrenizle kontrol panelinize bağlanıp takibe başlamak. Ayrıca şunu bilmelisiniz ki, program kurulduktan sonra silinmiş mesaj ve aramalar, arama geçmişi takip edilir ve kullanıcı panelinde gözükür. Size bu hizmetleri, güvenilir bir şekilde sunabilecek bir programı seçmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Çağrı Kaydedici Programı Hangi Telefonlar İle Uyumlu?

Arama kaydı hangi telefonlarla uygun ilk akla gelen sorulardandır. Mesela iPhone 5s arama kaydı yapılabiliyor mu diye düşünüyorsanız cevap evet olacaktır. Üstelik daha önce belirtiğimiz gibi program jailbreaksiz dahi çalışabilmektedir. Android arama kaydı Android cihazlarda rootsuz kolay bir şekilde yapılmaktadır. Program tüm marka telefonlarda ve yazılımlarda sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Ancak telefonum uyumlu mu diye düşünüyorsanız, mSpy web sitesi üzerinden telefonunuzun uyumluluğunu kontrol edebilirsiniz.

MSPY SATIN ALIN

Arama Kayıtlarını Telefon Takip Programı İle Elde Edin

Çağrı kaydedici telefona gelen tüm çağrıları kontrol edebilmenizi, konum bilgisini dahi görüntüleyebilmenizi sağlar. İstemediğiniz numaraları bloke edebilirsiniz. Kuracağınız programın sizi yarı yolda bırakmaması için program seçmeden önce iyi araştırmanızı tavsiye ederiz. Cep telefonu arama kayıtları takip etmede oldukça tatmin edici sonuçlar veren mSpy’ı tercih etmenizi öneririz.

Leave a Reply

iPhone & Android 2021 İçin En İyi Casus Uygulaması: Hemen şimdi deneyin!

Buraya Tıkla