Başkasının WhatsApp’ına Girmek 2022 Yolları

Akıllı telefonlar hayatımıza girdi gireli en yalnızımız bile yakın bir dosta sahip hale geldi. Artık arkadaşımız, dostumuz, sırdaşımız hep akıllı telefonlarımız. Peki diğer arkadaşlarımız, ailemiz? Onlarla eskisi kadar karşılıklı oturup konuşuyor muyuz yoksa WhatsApp ismindeki bu uygulama bizim tüm haberleşme ihtiyaçlarımızı karşılıyor mu?

WhatsApp çağımızın açık ara haberleşmede en çok kullanılan akıllı telefon uygulaması. Çocukluğumuzda Jetgiller’de görüntülü konuşma yaptıklarını izler şaşırırdık. Artık WhatsApp sayesinde çocukluk hayallerimiz bile gerçekleşti. Peki bu denli sık kullandığımız bu uygulamada başkasının WhatsApp mesajlarını görme şansımız var mıdır? Bu yazıda tam olarak da bundan bahsediyor olacağım. Gelin başkasının WhatsApp’ına nasıl girilir beraber bakalım.

Başkasının WhatsApp ına Girmek Programı

Başkasının WhatsApp‘ına Nasıl Girilir?

Başkasının Whatsapp hesabına girmek için farklı yöntemler vardır. Seçeneklerinizi öğrenip hangi yöntemi tercih edeceğinize karar vermek size kalmış. Aşağıda detaylı anlatacak olduğum seçenekleri dikkatlice inceleyin. Sevgilinin WhatsApp mesajlarını okuma artık çocuk oyuncağı.

WhatsApp Web

WhatsApp Web, bilgisayar tarayıcısı üzerinden WhatsApp uygulamasını görüntülemenize izin verir. Genelde bilgisayar başında iseniz ve sürekli telefonunuza bakmak istemiyorsanız, bilgisayar üzerinden WhatsApp’ınızı açıp, hem mesajları görebilir, hem de mesaj yazabilirsiniz.

Ayrıca oku: telefon takip programları

Kendin için de pratik olarak kullanabileceğin bu yöntem aynı zamanda sana başkasının WhatsApp hesabına girmek imkanı da sunar. WhatsApp Web’i aktif hale getirmek için uygulamanın olduğu telefona erişiminiz olması gerekmektedir. Sonrasında aşağıdaki işlemleri uygulayarak WhatsApp Web’i tarayıcıda açabilirsin:

 1. Bilgisayar tarayıcısından web.whatsapp.com adresine git,
 2. Telefondan WhatsApp’ı aç,
 3. WhatsApp’ı açtığında telefonun sağ üst kısmında yazan ‘WhatsApp Web’ yazısına tıkla,
 4. Bilgisayar ekranındaki kare kodu okutmak için telefondaki + işaretine tıkla,
 5. Telefonun kamerasına kare kodunu okut ve tarayıcıda WhatsApp Web’in aktif hale geldiğini göreceksin.

İşte bu kadar. Bilgisayarınız üzerinden tüm mesajları okuyabilir, silebilir ve hatta mesaj yazabilirsiniz.

Avantajlar: Ücretsiz bir yöntemdir. Kolaylıkla fazla bir casusluk gerektirmeden erişilebilir. Telefon sahibi daha önceden WhatsApp Web’i aynı bilgisayarda kullanmış ve çıkış yapmamışsa, sadece tarayıcıdan WhatsApp Web adresine girerek bile mesajlara ulaşabilirsiniz.

Dezavantajlar: WhatsApp Web’i açabilmek için başkasının telefonuna ve şifresine erişiminiz olmalıdır. Ayrıca tarayıcıdan WhatsApp Web’in aktif bir şekilde çalışması için, telefonun bilgisayardan çok uzak mesafede olmaması gerekir. Ayrıca WhatsApp Web tarayıcıda açıkken kişinin telefonuna bildirim gidebilir.

WhatsApp Sniffer

Alternatif bir WhatsApp mesaj okuma yöntemi olan wifi ağı üzerinden aynı ağdaki başka telefona sızma da WhatsApp Sniffer ile gerçekleşebilmektedir. Her ne kadar anlık mesajlaşma uygulamaları bu yönteme çözüm geliştirseler de denemek isterseniz birinin WhatsApp hesabına girmek nasıl olur aşağıda ayrıntılı anlatıyorum.

BAŞKASININ WHATSAPP INA GIRMEK

WhatsApp Numarayı Gir:

Özellikle WhatsAp Sniffer kullanarak birinin WhatsApp ına girmek mümkün değil. 2016 yılında WhatsApp mesajlarına ulaşılmaması için mesajlarını şifreledi. Bu nedenle de bu yöntem diğer yöntemler kadar gözde değildir.

Yine de şu şekilde kullanabilirsiniz:

 • WhatsApp Sniffer indirme linkine tıkla ve indir,
 • Google Play veya App Store’dan Busy Box uygulamasını indir,
 • Uygulamayı telefona kur ve gerekli izinleri ver,
 • WPA/WPA2 ağlarına bağlıysan, ARP-Spoof kutusu iznini ver,
 • Başlata tıklayıp başkasının mesajlarını görebilirsin.

Avantajlar: Bu yöntem çalışma durumunda ücretsiz bir şekilde aynı ağdaki diğer cihazların WhatsApp mesajlarını görüntüleyebilirsin.

Dezavantajlar: Yukarıda da bahsettiğim gibi bu yöntemle birinin WhatsApp ına girmek gibi şansınız maalesef yok. Ayrıca uygulama telefonunuzda fazlasıyla yer işgal ettiği için işiniz bittikten sonra kaldırmanız gerekir.

Gözetleme / Monitör Uygulamalar

Başkasının cep telefonuna girmek için Android ve IOS işletme sistemli cihazlarda en güvenilir ve en tavsiye edecek olduğum yöntem gözetleme uygulamalarıdır. Güven problemi yaşayan çiftler, çocuğunun güvenliğinden endişe eden anne babalar, işyerinin gizliliğini korumak isteyen işverenler tarafından oldukça yaygın bir şekilde kullanılan bu programlar tam da sizin taleplerinize göre şekillenmektedir.

Bu uygulamaları kullanarak yapabileceğiniz bazı işlemler şunlardır:

 • Başkasının WhatsApp hesabına girmek,
 • GPS bağlantısı ile gidilip gelinen yerlerin takibini yapabilmek,
 • Telefondaki diğer uygulamaları kontrol edebilmek

ve uygulamadan uygulamaya değişen, çeşitli birçok hizmet bu uygulamaları kullanarak sizin hizmetinizde olur.

Avantajları: Karşı tarafın sizin takibinizde olduğunu anlaması imkansızdır. Tamamen gizli bir şekilde dilediğiniz kişinin WhatsApp mesajlarını okuyabilirsiniz. Ayrıca bu programları kullanarak istediğiniz yerden ve istediğiniz cihazdan takip işlemini yapabilirsiniz.

Dezavantajları: Bu efsane uygulamaların çoğu maalesef ücretlidir. Ücretsiz monitör uygulamaları bulmak için Google’a ‘başkalarının WhatsApp ‘ına girme programı indir ücretsiz’ yazarak arama yapabilirsiniz. Ayrıca uygulamayı karşı tarafın telefonuna indirebilmek için telefona ve tuş kilidine ve IOS cihazlarda da Apple kimliği şifresini bilmeniz gerekmektedir.  

Başkasının WhatsApp ına Girmek

Başkasının Whatsapp‘ına Girmek İçin Yazılım Programları

Gerek Samsung bir telefonunuz olsun gerekse iphone, birinin  WhatsApp hesabına girmek programı ios ve android telefonlarınızda hiç sorunsuz çalışır.

Sevgilinizin size yalan söylediğinden mi şüpheleniyorsunuz? Ergen kızınız/oğlunuz tuhaf hareketler mi sergilemeye başladı? İşyerinizde çalışanlarınıza güvenmekte güçlük mü çekiyorsunuz?

Bu gözetleme programları tam size göre!

En popüler 3 casus gözetleme programını senin için aşağıda derledim.

mSpy

Eğer sevgilinin WhatsApp hesabına girebilmek için yanıp tutuşuyor ama bunu nasıl yapacağını bilmiyorsan, çözüm mSpy olabilir.

Monitör programlar arasında bariz bir şekilde en popüler olan mSpy size başkasının WhatsApp hesabına girmek şöyle dursun, daha pek çok hizmet sunar. Bunlardan bazılarını özetlemek gerekirse;

 • Telefondaki mesajlara ve SMS‘lere ulaşım,
 • Telefonda kayıtlı tüm fotoğrafları görüntüleme,
 • Arama kaydını görüntüleme,
 • Telefondaki uygulamaları görüntüleme,
 • Telefonun konumunu bulabilme.

Eğer sen de sevgilinin yukarıdaki aktivitelerini kendi telefonundan onu ruhu bile duymadan takip etmek istiyorsan, mSpy‘ın websitesini ziyaret edip sana uygun paketi hemen alabilirsin.

Ayrıca mSpy izlenilen kişinin telefonunda bir hayalet program olarak çalışır ve varlığının anlaşılması mümkün değildir. Bu nedenle de oldukça tercih sebebidir.

SpyBubble

Başkasının cep telefonuna girmek için kullanabileceğiniz bir diğer program da SpyBubble‘dır. En çok ebeveynler tarafından tercih edilse de, kullanıcı portföyü bununla sınırlı kalmayıp çok geniştir.

SpyBubble sana özel ekranı ile sevdiklerini veya takip etmeyi istediğin kişileri ekranın karşısından nerede olursan olun kesintisiz takip etme imkanı sunar.

SpyBubble hatta ve hatta sana uygulamanın yüklü olduğu hedef telefondaki bilgileri kayıt alma imkanı sunar. Şöyle ki sen kayıt talimatı verdiğin durumlarda, sen ekran karşısında karşı tarafı izleyip dinlemiyor bile olsan, uygulama senin için dinler ve kaydeder. Sana da geriye sırtını rahatça yaslayıp, casus programınız ayağına getirdiği hizmetlerin tadını çıkarmak kalır.

SpyBubble ile yapabilecek olduğun takiplerin bir kısmı şunlardır:

 • Hedef telefondaki WhatsApp mesaj okuma,
 • Karşı tarafın telefon konuşmalarını kaydetme,
 • Ses kaydı yapabilme,
 • Telefon konumunu tespit etme,
 • Cihazın uzaktan kontrolünü ele geçirme,

gibi ve diğer takip hizmetleri sunulmaktadır.

MobileSpy

Casus monitör programlar arasında giderek popüler bir diğer yazılım da MobileSpy‘dır. Her geçen gün kendini daha da geliştiren ve yeni hizmetleri bünyesine sokan MobileSpy‘ın son gözde hizmeti silinen içeriğe ulaşımdır.

Bu özellik çok işine yarayacak emin olabilirsin. Çünkü artık insanlar casus programların farkında. Uygulama asla kendini telefonda göstermese de telefon sahibi senin şüpheli davranışlarından onu takip ettiğini anlayabilir.

Özellikle gençler arasında konuşmalar geçebilir. Başka bir genç kızınıza veya oğlunuza ‘Sanırım babam benim telefonumu izliyor, sen de dikkat et‘ demesi durumunda, kızın veya oğlun senin görmeni istemediğin mesajları silecek, veya uygulama içeriklerini kaldıracaktır.

Tam bu noktada da devreye MobileSpy girer ve telefondan kaldırılan içeriği senin kontrol paneline kaydeder. Bu sayede sen de karşı tarafın senden özellikle gizlemeye çalıştığı bilgileri görebilirsin.

Bu eşsiz özelliğinin yanı sıra MobileSpy ile:

 • WhatsApp mesajlarını silinseler dahi okuyabilir,
 • GPS izleme ile telefonun konum bilgilerine ulaşabilir,
 • Silinen ve mevcut tüm emailleri okuyabilir,
 • Telefondaki medya, fotoğraf, video ve dosyalara ulaşabilirsiniz.

Her ne kadar MobileSpy şu anda Android ile uyumlu olsa da IOS cihazlar ile Jailbreak yaparak bu uygulamayı indirebilirsin. Veya umuyoruz çok geçmeden IOS versiyonunu da piyasaya sunacaktır.

Başkasının WhatsApp Hesabına Girmek Programları Nasıl Kullanılır?

Birinin WhatsApp hesabına girmek için onlarca nedenin olabilir. Günümüz teknolojisi sana hem bu nedenleri yaratmakta hem de sana bu seçeneği sunmakta.

Bu programları kullanmak için öncelikle iyi bir akıllı telefon kullanıcısı olman ve takip etmek istediğin kişinin telefonunun markasını ve ekran kilidi şifresini (hatta iphone ise iCloud bilgilerini) bilmen gerekir.

Eğer bu şifreleri biliyorsan, yapman gereken tek şey karşı tarafın telefonuna kısa bir süre ulaşabilmen, takip edilecek kişi farketmeden telefona casus yazılımı indirmen gerekir. Bu çok da uzun sürmeyecek işlemi yaptıktan sonra yapman gereken her şey hep kendi telefonun üzerinden olacaktır.

Başkasının WhatsApp ına Girmek!

Başkasının WhatsApp‘ına Girmek Programlarını Anroid veya IOS Telefona İndirme

Takip programlarının tamamı hem App Store hem de Google Play’de bulman çok kolay.Yapman gereken işlemler şöyle:

iPhone telefonun varsa:

 1. App Store’u aç,
 2. Seçtiğin programın ismini arama kısmına yaz,
 3. Uygulamayı seç ve ‘İndir’’e bas,
 4. Uygulama indirmeye başlamadan önce iCloud bilgilerini gir,
 5. İndirmenin tamamlanmasını bekle,
 6. Uygulama telefona işlem tamamlanınca yüklenir.

 Android telefonun varsa:

 1. Telefondan Google Play Store‘u aç,
 2. İstediğin programın ismini arama bölümüne yaz,
 3. Uygulama ekranında ‘YÜKLE’’ye tıkla ve programı telefona indir.

Tüm işlem işte bu kadar basit!

Sonuç

Teknoloji bize bazen eşsiz fırsatlar sunsa da bazen kötü niyetli kişiler tarafından kötü şekilde kullanılabilir. Hepimiz sevdiklerimizi, yakınlarımızı kötü niyetli insanlardan korumak isteriz.

Artık teknoloji bu fırsatı da bize sunmakta. Tek yapmamız gereken onu doğru şekilde kullanmayı öğrenmek.

Comments (4)
 1. Hürmüz Eylül 1, 2020
 2. Hadis Ağustos 24, 2020
  • Bora Balaban Eylül 2, 2020
 3. Akhun Ağustos 15, 2020

Leave a Reply

iPhone & Android 2021 İçin En İyi Casus Uygulaması: Hemen şimdi deneyin!

Buraya Tıkla