Akıllı Telefon Takip Programı Ücretsiz

Cep telefon takibi yapmaya karar verdiniz ama bütçenize uygun bir program olmadığı için bunu ücretsiz bir yazılım ile yapmaya mı karar verdiniz? Belki de kullanıp kullanamayacağınızı, gerçekten işe yarayıp yaramayacağını görmek için telefon takip programı ücretsiz olursa rahat rahat deneyebileceğinizi düşünüyorsunuz.

mSpy Deneyin

Telefon Takip Programı

Ama ücretsiz bir iPhone ya da Android takip programı ararken hem kendinizi hem de takip etmek istediğiniz kişileri tehlikeye atabileceğinizi biliyor muydunuz? Takip programlarını geliştirmek ve bunların sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamak masraflı bir iştir. Bu işlemi sürdürebilmek için bir yerden gelir elde etmek gerekir. Ücretsiz bir şekilde bu hizmeti sunmak mümkün olmadığı gibi internetteki ücretsiz takip yazılımlarına baktığımızda bir kısmının insanları kandırarak kötü amaçlı yazılım yükleterek banka hesapları gibi hassas verileri çalmayı denediğini, bir kısmının asla çalışmadığını, bir kısmının da çalışmasına rağmen çeşitli hatalarla kendisini belli ettiğini ya da bir anda çalışmaktan vazgeçtiğine şahit oluyoruz. Yani istikrarlı, güvenli ve düzgün çalışan, hatta sadece çalışan bir uygulama bile istiyorsanız mecburen belli bir ücret ödeyeceksiniz.

Yüksek Ücretler Ödemek Zorunda Değilsiniz

Akıllı telefon takip programı için ücret ödemeniz gerekecek olsa da bunun astronomik miktarlara ulaşmasına gerek yok. Hem kişisel hem de kurumsal olarak kullanabileceğiniz mSpy gibi ekonomik pek çok çözüm bulunuyor. Uygun fiyatlı çeşitli paketler sunduğu için kullanmayacağınız özelliklere para ödemekten de kurtuluyorsunuz. Ayrıca istediğiniz süreler için satın alabilmeniz sizi uzun vadeli ödemelerden kurtarıyor.

Uygun fiyat ile elde edebileceğiniz özellikler WhatsApp takibi ile başlayıp konum takibine kadar uzanıyor. Arama kayıtları, fotoğraflar ve videolar, mesajlar ve daha fazlasına ulaşabileceksiniz. Özelliklerin tam listesini mSpy’ın sitesinden görüntüleyebilirsiniz.

Telefon Nasıl Takip Edilir?

mSpy’ı satın aldıktan sonra ya da ücretsiz deneme hakkıyla elde ettikten sonra takip etmek istediğiniz telefona yüklemelisiniz. Gayet kolay bir kurulum işlemiyle karşılaşacaksınız; ama cihaz rootlu veya jailbreakli değilse önce bu işlemleri yapmanız gerekebilir. Eğer kurulum sırasında sıkıntı yaşarsanız veya kendi başınıza halledemeyeceğinizi düşünüyorsanız ücretsiz online ilk kurulum yardımından faydalanabilirsiniz. Kullanma sırasındaki bütün sorularınız için müşteri hizmetleri ekibi de bulunuyor.

mSpy Satın Alın

Kurulumu tamamladığınızda program hemen çalışmaya başlayacak ve cep telefonu takibi ile toplanan raporları kontrol panelinden detaylı bir şekilde görüntüleyebileceksiniz.

Leave a Reply

iPhone & Android 2021 İçin En İyi Casus Uygulaması: Hemen şimdi deneyin!

Buraya Tıkla